1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Destiny jest największym nowym IP w historii - gra zarobiła ponad 500 milionów dolców

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najwidoczniej opłaca się tworzyć ogromne produkcje i inwestować w kreowanie dzieł miliony dolarów. Acitivison podało, że firma Destiny zarobiło pół miliarda dolarów! To rekordowa sprzedaż dla nowego IP w historii gier wideo.
    Sam Bobby Kotick – dyrektor generalny Activision Blizzard – wypowiedział się na temat sprzedaży Destiny. Możemy mieć pewność, że korporacja jest zadowolona z pierwszych wyników nowego IP Bungie.
    W zasadzie mogliśmy się tego spodziewać. Testy produkcji zostały bardzo dobrze przyjęte przez wielu graczy, którzy bez zastanowienia sięgnęli po pełną wersje produkcji.

Firma w jeden dzień zarobiła sumę, którą przeznaczono na stworzenie dzieła (uwzględniając marketing oraz nadchodzące miesiące prac).

Teraz pozostaje nam zaczekać na kolejne szczegóły – ile milionów obstawiacie w tydzień? ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Niestety gra nie powala tak jak zapowiadali bynajmniej na chwile obecna może jak dojdę gdzieś dalej to zmienię zdanie .

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mam takie same odczucia. Borderlands zrobił na mnie większe wrażenie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Widzę że panowie nie grali w bete. Ta gra jest zeybista. I multi fajne nie męczące i kampania super sprawa. Wkońcu coś innego choć tak właśnie podobna do Borderlands ale lepsza.

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po co miałem grać w betę jak grałem w fulla? Słabe jest to to coś.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

7. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mi się tam podoba w porównaniu.do halo 4 w które grałem przed destiny dla mnie jest dużo lepsze pod względem grywalnosci. Niestety mój problem leży w tym że nie mogę grać z kumplami bo nie mam golda tylko lece na wygenerowanych trialach :(

POMOGŁEM DAJ PRZYDATNE.

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

8. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Gra samemu w Destiny to grzech. Ogólnie grafika nie powala na kolana lecz gra w co-op`ie daje coś nowego.... Dla mnie 8/10

9. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    DaveX szykuj się na coop :) , już mam destiny , moja ocena 8/10 :) do perfekcji brakuje kilku istotnych spraw ale gra się super :D

Loot: kup sobie na 1 msc 15 zł :) u akira albo dextera :D

1 osoba to lubi.
  10. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28

oi. możesz rozwinąć o co dokładnie chodzi? bo chciałbym sobie sprawdzić to destiny, a też śmigam na trialach wrigley.

11. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Fazarro trial nie będzie pozwalał grać online tak samo jak np w WOT, potrzeba normalnego pełnego konta Gold.

Wczytywanie...

Poleć forum