1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Destiny nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez timeless, Październik 29, 2014.

1. timeless

timeless Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Przypadkowo została uszkodzona płyta z destiny tak więc niestety musiałem pobrać ponownie (ten sam ******* użyty). Po odpaleniu gry po kilku minutach wyskakuje błąd o treści "Problem reading game content. Please close and restart Destiny to try again".

Szukałem już rozwiązania problemu na zagranicznych forach, ktoś napisał, że po usunięciu wszystkiego co zwiazane z Destiny z HDD i wyczyszczeniu pamięci gra ruszy. Nie pomogło.

Mogę sformatować np. cały HDD i tak nic na nim w zasadzie ważnego nie ma. Konto live mam z goldem ale to odzyskam bez problemu po formacie?
    LT 3.0 też się nie usunie?

Ma ktoś jakiś inny pomysł? Proszę pomóżcie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. timeless

timeless Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Wyczyszczenie HDD (pełen format nie cache) pomogło. Savy sie zachowały (dzięki temu, że połączyłem swoje konto m$ z bungie.net i tam cały postęp był, nie kombinowalem z kopiowaniem save'ow),

JEŚLI KTOŚ BY NAPOTKAŁ OPISANY PROBLEM I ZNAJDZIE TEN TEMAT TO JEDYNYM ROZWIAZANIEM JEST PEŁEN FORMAT!! WIERZCIE MI SPRAWDZILEM WSZYSTKIE SPOSOBY ZANIM SFORMATOWALEM DYSK.

temat do zamkniecia :)

Wczytywanie...

Poleć forum