1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Destiny - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 6, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    GRA WYMAGA POŁĄCZENIA Z XBOX LIVE.
    Tryb Single player wymaga połączenia XBL, na RGH nie ma co pobierać.

4. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a wiec tak, jesli mamy triala nie pogramy z innymi w teamie, do tego musimy miec golda. Wydaje mi sie ze grafika jest poprawiona lepsza niz w becie ale tez chodzi to troszke gorzej, widac lekkie spadki i ogolnie utrzymywanie sie w granicach 30 fps. Wiecej powiedziec nie moge poki co. Zapraszam do wsponlnej gry :Snoop Doggy Cat :)

5. antos

antos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NA 360 gra wygląda bardzo przeciętnie.

6. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pogralem dluzej, kurde jakos ta gra wydaje sie wtorna poki co, ciagle to samo, ludzie cos niechetnie dolaczaja do druzyny, a samemu grajac jest dosyc nudno ; (

dodam ze gra jest o wiele trudniejsza niz w becie

7. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    @up no nie wiem czy trudniejsza, jak dla mnie chyba nawet łatwiejsza ale być może to tylko subiektywne odczucie. Dla każdego kto się naoglądał gamplayów z bety na nowych konsolach kłuć będzie w oczy brak przynajmniej małego wygładzania krawędzi ale oczy się przyzwyczajają dość szybko :p. Sterowania bardzo intuicyjne i chociaż to nie o to chodzi, to całkiem ciekawa fabuła. Wg mnie to system gry bardzo przypomina ten z Dragon Age 2 czyli kilka obszarów i w zasadzie w kólko to samo :p (czego można się spodziewać od gry na pojedynczym nośniku). Wszystkie plusy i minusy można przełknąć naraz prócz jednego expansion pass za niecałe 140 zł. Niby dwa dodatki ma ta cena reprezentować ale to za dużo ( MS przeliczyl 35 $ na 137,99zł....)

8. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Pobrałem ok 40min graficznie szału nie robi chociaż nie jest najgorzej grywalne nawet nieźle wypowiem się bardziej jak dłużej nad tym posiedzę

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

9. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Borderlands 3 ?

widzę że 0 hejtow więc trzeba coś napisać [​IMG], gra ukończona (czyt. domęczona) tylko - nie chce mi się rozpisywać

kampania:

-kill/hold x repeat nic poza tym,
    -nudna fabuła,
    -bossy to reskiny zwykłych mobów z powiekszonym hp, 0 dobrych mechanik, chodzi w kółko i strzela, tyle, +za dużo HP zwłaszcza a strikach 20+,
    + [​IMG]

-ten cały Dinklage (tak nie wiem kto to jest ^) do upy, jak na wakacjach (za 2,5 mln$ podobno ?)
    -co najgorsze bungie dobrze wiedziało o tym jak słaba jest ta gra (blok recenzji / mało materiałów z pre-pokazów )

-Loot za rzadki (bossy nie wyrzucają lootu [​IMG])
    + slaby [​IMG], 0 generatora z borderlandsa, wszystko ustalane wcześniej,
    -szanse na drop takie samo ze zwykłego moba z 1 lvlu jak i max levelu,
    -dziwny system levelupu powyżej 20 (znajdujemy Itemy z lightem który podnosi lvl) który zajmuje w uj za dlugo, ogólnie za dużo grindu (który zazwyczaj kończy się stratą czasu- legend. engramy zmieniające się w zielone/niebieskie przedmioty [​IMG])
    -Ammo do ciężkich broni za rzadkie
    -Lvlowanie sklepów ssie.

o multi nie pisze, nie lubię pvp (podobno ma straszny autoaim, którego nie da się wyłączyć)

Overhyped, Warframe (darmowe, dodam) > destiny

Watch Dogs- Fail [​IMG]
    Destiny- Fail [​IMG] ciekawe co jeszcze w tym roku^

3 użytkowników lubi ten post.
  10. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Pan vargas chyba slaby sluch ma bo napisal final "final boss" a on dopiero się pojawi za jakiś czas w rajdzie na 6 osób (jest o nim mowa w kilku misjach). Przyznaje racje co do legend bo wylatują co najmniej bardzo rzadko nawet z engramow. Co do bossów to wszystko jest skalowane do poziomu trudności ale każdy z nich ma swój set wiec gdzie tu reskin. Loot z bossa dostaje się po misji w activity, na ile cie bylo stać tyle dostajesz. Sklepów nikt nie każe ci levelowac a jest to jeden ze sposobów na darmowe legendy a nawet mocniejsze przedmioty.

11. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    -pierwsze o nim słyszę (sorry, przespałem większość cutscenek), ostatni boss kampanii to ostatni boss dla hm. 70% graczy? (bo kto ma nerwy do grindu + 5 osób do gry na prawie max levelu + kto jeszcze będzie w to wtedy grał?)

pls, totalny rng, "performance" nie ma wpływu na to co dostaniesz, nie raz widziałem najgorszych w teamie z najlepszym lootem,

+
    -http://www.twitch.tv/angryjoeshow/b/568579273 od 3:40,
    -https://www.youtube.com/watch?v=_4t_fAIcy1w&list=UU1lXzO1Ss_1w5hS3YwSxLyQ 1:23:00

jeżeli najtrudniejszy strike na 28lvl, zajmujący 1:30-2 godziny, nie gwarantuje legendy/exot. to coś jest nie tak, nie sądzisz?

ok, bossy,
    -boss "fioletowa kula hp" reskin,
    -boss z niebieskim shieldem przed sobą reskin
    -Naksis-reskin kapitana upadłych,
    -Zydron- Minotaur.
    No tak, ale każdy ma ze 2/3 nowe ataki- brawo bungie, keep going [​IMG]

+

1 osoba to lubi.
  12. volder

volder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Widziałem u kumpla i szału na mnie to nie zrobiło. Cieszę się tylko, że nie musiałem wydać na to kasy bo bym się tylko wkurzył. On kupił i na razie gra, ale ile wytrzyma to już inne pytanie.

13. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Zgodzę się tu z XO Rafau666 - mam podobną opinię. Destiny to gra która "niby" kosztowała 500 mln dolców. Ale tego absolutnie tu nie widać, chyba że wszystko poszło w marketing. Hype był taki, że miał być to mesjasz gier, a wyszło przeciętnie. Sieciowy FPS udające MMO, chcące być połączeniem Borderlandsa z grindem z Diablo w klimatach Masseffectowo-Halowatych. Fabuła tutaj nie istnieje - cutscenki opowiadające o fabule są ze CZTERY. Zadania w kółko te same, dosłownie - każda misja jest TAKA sama. Nie ma tutaj nawet żadnych skryptowanych akcji jak w CoDzie, gdzie fabuła jest może i infantylna i niedorzeczna, ale jest - a tutaj coś takiego nie istnieje. Pierwszy Borderlands miał fabułe potraktowaną po macoszemu, ale i tak była lepsza niż w Destiny, czego po Bungie się nie spodziewałem. Borderlands 2 miażdży je fabularnie jak chce (a to naprawdę jest potwarz dla Bungie imho) I jak dla mnie jest to SZOK! Czuje się oszukany, bo na bank wiem, że BUNGIE - WIEDZIAŁO, ze gra pod tym względem ssie. Ale kreowali to w reklamie jak niewiadomo jakie doznanie. Gra jest monotonna, jeśli jest nastawiona na Rajdy, i multi - to niestety jest on NUDNY, 4 duże mapy gdzie robisz zadania - dotrzyj do miejsca, zeskanuj, zabij X wrogów.... Zieeeew! Loot kiepawy, wypadający randomowo, bossowie wyglądają identycznie. AI jest głupie, w tej grze nie trzeba mieć żadnej taktyki i przyjmować strategii, bo całą grę z przeciwnikami walczy się tak samo. Jak dla mnie, to Destiny wygląda jakby było skończone w połowie. Grindowanie postaci w misjach Patrolowych to mordęga, nuda, nuda, nuda. Gra nie daje przyjemności z grania, raczej nuży. Grałem w piątek, sobotę i dziś. Skończyłem fabułę Hunterem na poziomie 19 (a jest 20) i co dalej? Podziękuję. Gra wygląda ok, ograłem na X360, widziałem ją na PS4 i na One i wygląda ładnie. Ale **** nie urywa, standard bym powiedział. Wersja na 360 chodzi dobrze, wygląda przyzowicie i nie ma zbyt wielu bugów na szczęście. Moim zdaniem, ta gra zawiodła nadzieje, wygląda na niedokończoną, bo potencjał jest olbrzymi. Ale to co Bungie odwaliło z fabułą, to jak ktoś przejdzie - nie uwierzy - że to gra twórców Halo. Zarys fabuły, świat przedstawiony są ok i nawet ciekawe. Ale co z tego? Ludzie porównują Destiny do Diablo, ale mimo że grind jest podobny - to jak ktoś spodziewa się podobnej rozgrywki to się srogo zawiedzie. Przehypeowana gra i jak dla mnie, w obecnej postaci - straszny zawód.

1 osoba to lubi.
  14. kulkers

kulkers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grałem w coopie z kumplem około 10 godzin. I moje pytanie, ile można się męczyć? Czemu ta gra jest tak niebywale nudna? Nie lepiej było wziąć przykład z borderlands w kwestii mechaniki rozgrywki? A fabuła jest tak nędzna, że ciężko powiedzieć, że istnieje. Odradzam 4/10

Wczytywanie...

Poleć forum