1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Destiny Xbox 360.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kajfux, Październik 30, 2015.

1. kajfux

kajfux Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Dawno nie grałem na konsoli ale ostatnio mnie naleciało, więc postanowiłam zagrać w Destiny. Gra się zainstalowała na dysku, z netu ściągneła pare giga danych, i normalnie odpaliła. Jako że wcześniej grałem w różne gry, jakież było moje ździwienie kiedy zaczołem grać, że w grze praktycznie nie ma dźwięku. Słychać tylko podstawową broń podczas strzelania, snajperki już nie, żadnych odgłosów przeciwników czy otoczenia, kiedy przestaje strzelać zapada grobowa cisza, od czasu do czasu tylko się odezwie to coś co za mną lata. I teraz moje pytanie, czy to normalne, czy raczej jest coś nie tak?, dodam że grzebanie w opcjach gry jak i konsoli też nic nie dało.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Głupie pytanie ale czy uruchamiałeś grę ponownie?

Viper One M8

4. kajfux

kajfux Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Uruchamiałem ze 3 razy, i cały czs to samo.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum