1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Destiny

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Krakoos, Wrzesień 19, 2014.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon

Dziś pożegnałem się na dobre z Destiny, więc pozwolę sobie skrobnąć kilka słów.
    Liczyłem, że będzie to gra, która na wiele miesięcy przykuje mnie do pada i pozwoli przetrwać pełną premier jesień bez regularnego uszczuplania mego portfela.
    Zawiodłem się niezmiernie. W moim odczuciu gra ta nie oferuje nic. Mocno przereklamowana. Pięknie wyglądająca z zewnątrz, lecz pusta w środku. Przypomnę, 4 niewielkie lokacje, każdą misję zaczynamy w tym samym miejscu, podążamy jedynie w innym kierunku. Misje są niezwykle "urozmaicone". Po pokonaniu kilku grup wrogów, które nie są kompletnie żadnym wyzwaniem, trafiamy na bossa, którego pokonujemy z uśmiechem na ustach i na tym kończymy misję. Lecimy dokupić nowe uzbrojenie, czy pancerz i wracamy w to samo miejsce by rozpocząć kolejne fascynujące zadanie. Otoczenie jest puste, poza internetowymi graczami oraz wrogami nie napotykami nikogo. Gra wygląda ładnie, niektóre lokacje ciekawie zaprojektowane, ale z otoczeniem nie możemy wejść w żadną interakcję. Nic nie możemy zniszczyć, przesunąć, nie ma działek, które można użyć, nie ma drabin by się wspiąć, nie ma przełączników, nie ma minigierek (np. hackowanie komputerów, czy dekodowanie drzwi), słownie nie ma nic. Zero interakcji.

Nasze miasto gdzie rozwijamy postać, czy zbierać załogę do misji ma wielkość przeciętnego M4. Zgodnie z fabułą jest to ostatnia platforma obrony "aliantów", a wrażenia nie robi żadnego. 3-4 pomieszczenia, które można przebiec w minutę.

Twórcy nieśmiertelnego HALO nie zaprezentowali nic. zdecydowanie skoncentrowano się na marketingu, by sprzedać jak najwięcej kopii żenującej gry.

Zalety?

Owszem. Piękna muzyka i oprawa graficzna. Gra świateł, cieni robi ogromne wrażenie. Tyle.

Aha! Jeszcze jedna zaleta. Bardzo szybko można sobie zdać sprawę z jakim gniotem mamy do czynienia (jak to jest w moim przypadku) i grę oddać. NIe straciłem na niej ani grosza a za nią zrobiłem preorder "Shadow of Mordor". Uważam, że jest to jej największa zaleta. Szybko daje kopa w d..ę.

W wątku tylko opinie!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 28, 2015
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TEDE85

TEDE85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Tak czytam rożne opinie ludzi, którzy już grali w Tą grę i widzę, że dobrze zrobiłem olewając ten tytuł. Już rok temu jak widziałem tego zajawki miałem przeczucia, że to będzie jakiś kaszan i jak widzę miałem dobre przeczucia. Szkoda tylko, że wiele osób da sie naciągnąć i przez to uszczupli swój budżet, a przecież zaraz cała masa dobrych gier pokaże sie na rynku. Ja np. nie mogę doczekać sie już Forzy Horizon 2 i Obcego.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ja się zawiodłem po tym wszystkim co czytałem przed premierą i oglądałem gra zapowiadała się mega i na początku była lecz po 3-4 tygodniach grania zaczęła się monotonia i nuda.. cały czas do cholery to samo, te same misje te same lokalizacje i tak w kółko normalnie nie szło już grać, gra sama poodpychała od siebie wiele graczy, kupiłem ją za 219zł dzień przed premierą i miesiąc potem ciężko było ją za 120zł sprzedać.. nawet w punktach z grami nie chcieli mi dać Dead Rising'a ani Ryse'a za nią proponowali mi 80zł . na szczęście udało się za te 120zł opchnąć i 100zł w plecy ale teraz kupiłem sobie Metro Redux i Ryse'a i te gry są warte swojej ceny.

Ogólnie podsumowując nie polecam Destiny chyba że ktoś by kupił do 100zł i miał ekipę do grania ale tak czy siak po miesiącu większość z was będzie się chciała pozbyć tego, więcej nie dam się naciągnąć na hasła "gra od bungie" "twórcy halo" itp.. ŻENADA, gdybym wiedział że tak będzie to wypaliłbym to na x360 za 4zł i nie żałowałbym wtedy

moja ocena 4/10

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gra owszem nie za bogata ale gdyby dodali więcej raidow byla by lepsza , a nie dali nam jeden raid który po ograniu można w mniej niż 2h ukończyć , reszta w dlc gdzie tez dadzą zapewne po jednym lub dwóch raidach. Nie wspominając ze można w nie zagrać maksymalnie do 3 x w tygodniu co jest ograniczające .

6. Pet3r2604

Pet3r2604 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Irlandia
    Ja też mocno się zawiodłem. Pograłem jakieś 2 dni( jeszcze na ps4, które sprzedałem na rzecz Xbox One). Z każdą misją chęć grania spadała. W końcu postanowiłem ja odsprzedać. 2 dni wystarczyły, żeby się znudziła. Trochę to dziwne jak na grę, która reklamowana była jako ogromny FPS- MMO. Ma się wrażenie jakby ktoś miał ciekawy pomysł, zaczął go realizować a na drugi dzień wszystko zapomniał i nie wiedział jak to dokończyć.

Moja ocena 5/10 tylko ze względu na oprawę graficzną.

7. kamil47

kamil47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi natomiast gra przypadła do gustu. Podszedłem do nie z dystansem i być może to było punktem zwrotnym całej akcji. Co prawda jak na razie 8 lev ale nie czuje znużenia. Fajne jest to że podczas misji z kampanii inni gracze pomagają sobie nawzajem (ciągle jesteśmy online). Na ogromne brawa zasłużyli za sposób walki z SI. Naprawdę czuć moc, co zazwyczaj w FPP jest główną bolączką.

8. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Na 8 lvl też mi sie podobało destiny a jak wbilem 26 lvl popadlem w monotonnie a mianowicie robienie strikow dropienie eq dropienie ulepszaczy i tak w kółko...

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bo ta gra tak wygląda. Kto lubi typowe mmo ten polubi destiny.

10. pan mihau

pan mihau Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    wro
    Dokladnie, strzelanek na konsoli nie tolerowalem do czasu odpalenia Destiny a teraz praktycznie nie odpalam innych gier.
    Fakt, ze gra jest niby monotonna (te same lokacje, zwiekszanie poziomu trudnosci), ale jakos w Diablo ludziom nie przeszkadzalo ze robilo sie to samo na 16 czy bog wie ilu poziomach trudnosci i ze sie farmi ekwipunek przez pol zycia.

11. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Mam podobnie jak pan mihau - fps-y mi zwisały i powiewały fi momentu aż nie spróbowałem Destiny. Kampania mnie mocno w wciągnęła, ale też dość szybko się skończyła (na 18lvl, a to i tak z robieniem patroli i innych wycieczek po drodze). Teraz zostało tylko robienie strike'ów, pvp i tego typu ganianie w kółko. Mam dopiero 20lvl i zaczyna się robić powtarzalnie. Ale ogólnie mi się podoba.

12. touareg72

touareg72 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.Ma ktoś namiary na dokładny opis wszystkich frakcji obcych,których spotykamy na planetach.Bo mam problem przy robieniu Bounty,na której planecie szukać tych delikwentów.Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie jest to temat tylko o opinii. Więc zapytam się..

Czy da się przenieść postać z Destiny PS3 na XO ?

Co do Destiny to grałem jak narazie tylko w wersję na PS3 i gra przypadła mi do gustu. Ale jest bardzo czasochłonna. Więc dla kogoś jak ja (co nie ma czasu dużo grać) ta gra jest zbyt wymagająca..

Jak jest się "nowym graczem" to starzy wyjadacze "nas po prostu niszczą" :D

14. rzeszu7

rzeszu7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    Mi osobiscie destiny przypadlo do gustu, jezeli ktos szuka ludzi zapraszać mnie gt:rzeszu7. Wszystkie dodatki i micro posiadam:)

15. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gra bardzo fajna w moim wypadku wciągnęła mnie dość mocno bo żadna inna gra mnie nie odciąga od niej . Takie gry jak Forza 6 czy wiedźmin do dzis czekaja na dysku nie tknięte .

16. RoboticBa11s

RoboticBa11s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chojna
    Witam. Gra nie jest zła, zwłaszcza teraz po wprowadzeniu The Taken King. Mechanika strzelania, generalnie walki jest bardzo dobra.
    Oczywiście wymaga jeszcze wielkiego nakładu pracy i jeszcze więcej zawartości, ale na dzień dzisiejszy można pograć i się dobrze pobawić.
    Gram często wieczorem mój GT: ALKOCHOL1K

Poszukuję graczy chętnych na RAIDY, Nightfalle.

Ostatnia edycja: Październik 7, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum