1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Deus Ex: Human Revolution

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez porschak240, Sierpień 17, 2011.

1. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie

Nazwa:Deus Ex: Human Revolution
    Rodzaj gry:RPG akcji, FPP, cyberpunk, skradanki
    Data premiery w Polsce: 26 sierpnia 2011
    Producent: Eidos Studios
    Wydawca: Square-Enix / Eidos
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Akcja Buntu ludzkości rozpoczyna się w 2027 roku w Detroit. Wcielamy się w rolę Adama Jensena, przeciętnego faceta pełniącego funkcję szefa ochrony w firmie Sarif Industries, prowadzącej badania nad biomechanicznymi ulepszeniami. W przyszłości to właśnie one doprowadzą do powstania znanych z poprzednich odsłon nanowszczepów.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. marasek001

marasek001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piotrków Kujawski
    Gra wymiata, od pierwszych minut wciąga jak szalona. Nie czekać tylko brać. Na razie jak dla mnie jedna z lepszych pozycji tego roku. RPG połączony z FPS a do tego znakomita oprawa AudioWizualna.

4. totor

totor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    rybnik
    Pograłem trochę i muszę stwierdzić że gra wygląda lepiej niż na filmikach! wciąga od samego początku.polecam;)

na plus:
    -grafika (lepsza niż oczekiwałem)
    -fabuła!
    -klimat!

na minus:
    na razie brak:)

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Gra świetna pograłem jakaś godzinkę i stwierdzam, że wciąga.

6. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    gra po prostu powala na kolana! jedna z lepszych gier roku 2011 :)

7. jaqjordan

jaqjordan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Potwierdzam. Gra miod. Wciaga jak bloto!!!

Sent from my GT540

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A mnie w przeciwieństwie do innych gra nie powaliła.Na pewno jest to najlepsza gra tego miesiąca aczkolwiek dla mnie grą tego miesiąca jest Catherine.Grafika w grze to nie wszystko_Owszem gra jest naprawdę rozbudowana pod względem upgrejdów broni jak i zdolności naszego bohatera,ale jak na razie fabuła mnie nie porwała.System osłon jest modyfikacją z Gears Of War.Zresztą Epic już ustanowił standard w tej kwestii.Nie da się ukryć,że dobry standard.Scenki zabijania lub obezwładniania i powalania przeciwników się powtarzają przez co gra robi się trochę nużąca.Za to inteligencja przeciwników stoi na naprawdę dobrym poziomie.Jak dla mnie gra dobra,ale na pewno nie wybitna.

9. Zupek

Zupek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po niedługim seansie - gra naprawdę dobra, przypomina mi nieco metal gear solid (z psx)jeśli chodzi o klimat skradania się. Na średnim poziomie dość łatwo zginąć gdy dojdzie do bezpośredniego starcia z przeciwnikami( tu boli brak częstego autosave - co chwile trzeba się zatrzymywać i samemu zapisywać). Grafika bardzo ładna. Ciekawi mnie jak rozwinie się opcja wyboru dalszego losu bohatera - czy pewne wydarzenia będą miały jakiś wpływ. Polecam wszystkim

10. Ridic_sv

Ridic_sv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Trochę sterowanie kuleje szczególnie będąc za osłoną celowanie w przeciwnika ,który nadbiega z boku ,a z przodu pod ostrzałem. Kwestia przyzwyczajenia ale powinni wziąć mechanikę z GOWa.

11. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Za krótko jak na razie grałem, żeby coś konkretnego napisać, ale gra ma klimat. Graficznie prezentuje się ładnie, ale Crysis to nie jest. Rozgrywka ciekawa, chowanie za osłonami w miarę, ale sterowanie mało intuicyjne jak dla mnie. W rozmowach mamy możliwość wyboru, ale do Mass Effect to daleko. Dużym plusem oprawa audio. Wracam kończyć RE5 :D

12. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra świetna , strzelanie wcale nie obowiązkowe... Klimat, jeżeli ktoś lubi CP to jest TO ! Nie mogę zgodzić się z kolegą że jest gorzej z dialogami niż w ME, jeżeli nie jest lekko lepiej to co najmniej tak samo. Polecam.

13. xerathus

xerathus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pokładałem wielkie nadzieje w tej grze, ale szczerze mówiąc to srodze się zawiodłem, bo:
    - grafika - dwa latka w plecki. Nie umywa się do Mass Effecta 2, o grach typy Enslaved czy Uncharted (PS3 co prawda) nie wspominając. Często dominuje kolorystyka szaro-buro.
    - sterowanie - ku ku ku kurrrrrrrwa. Jakaś totalna maskara. Pierwszy boss przyprawił mnie o totalne w******nie. Postać sama kuca, klei się bez sensu do ścian, sprint działa jak chce. Cover system do GOW-a nie umywa się!
    - ładowanie lokacji po zgonie Adama..... widać kompletny brak optymalizacji pod konsole
    - AI przeciwników - strzelanie do kaczek - wystarczy poczekać w ukryciu i goście sami wyłażą pod lufę.

Poza tym klimat i fabuła są znakomite, szkoda tylko, że gra wygląda na mocno niedopracowaną. Idę grać dalej :cool:.

Ogólna ocena 70%

14. bvixit

bvixit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie porównywanie tej gry do GoW to pomyłka. Ma klimat, dobrą grafikę i niezłą oprawę dźwiękową. Godny następca 1 deus ex. Potrafi przykuć na długie godziny, każdą misję można przejść na conajmniej 2 sposoby ( po cichu i z hukiem). Polecam ! Jedyny minus to czasem ten nieszczęsny sprint. 8,5/10

15. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Tak ja już skończyłem na normalu gra wymiata wczoraj cały dzień grałem i dziś skończyłem. Nie wiem czemu niektórzy narzekają na grafę mnie się podoba taka mroczna jest. Przez ponad całą grę się skradałem i po ciuchu zdejmowałem. Jednym słowem WYPAS i polecam.

16. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Dopiero polskie wydanie będzie mieć.

Co do gry:
    wciąga, klimat, świetna muzyka, fabuła. Czasem zapominałem, że to jest Deus Ex, czułem się jak w MGSie.
    Graficznie mnie czegoś brakuje. Nie jest źle, ale jednak są niedociągnięcia... Np. ciągnąc ogłuszonego przeciwnika pod słońce można zobaczyć tylko jego cień, swojego się nie uświadczy. Czasem przeciwnik przy 'zdejmowaniu' zahaczał mi nogą o ścianę czy coś i koniec, bo go nie przeciągnę nigdzie, znajdą go i tyle z ducha ;)
    Trudna jest. Czasem cholernie. Nie chce wiedzieć co by było na najwyższym poziomie, skoro sam gram na drugim.
    Łatwo się zgubić podróżując i szukając side-questów. Rozbudowane całkiem te labirynty są... :p
    Loadingi potrafią trwać zdecydowanie za długo...
    I mapa... Mapa jest okropna. Brakuje mi w niej zoom-out by móc zobaczyć całość, albo chociaż trochę oddalić, a nie śmigać przez kilkadziesiąt sekund szukając gdzie trzeba iść i jak..

Gra się fajnie, jeśli nie trzeba się wkurzać na pojawiające się czasem trudne momenty.
    Ode mnie 7+/10.

17. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    nudna jak .....nawet porównania niemam fabula....lipa sciagnieta z RE4....upgrade bronie RE5 wszytsko jest posciagane z inych gier co mi sie podoba to ulepszanie postaci i hackowanie wszystkiego cos sie prawie da ....grafika jest dosc ladna ale nie wspaniala ,dzwiek moze byc po 4 godzinach gry nie powiem ze warto w nia pograc........

18. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Po paru godzinach spędzonych z tym tytułem mogę stwierdzić ze jest świetny misje poboczne są ciekaw nie ma odczucia nudy grafika jest dobra na początku irytowało mnie sterowanie bo podeszłemu do tej gry jak do strzelani a najlepszym sposobem jest skradanie kanałami wentylacyjnym albo hakowanie robotów co do minusów to mało miejsca na ekwipunek i przydługawe loadingi ocena 9+/10.

19. Tranced21

Tranced21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie to szału brak ... grafika nie robi wrażenia, misje mało co wciągające ... liczyłem na zaskoczenie ... a tu ... zawód

20. night&day

night&day Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kiedy będzie w sieci polska wersja?

21. deadamf

deadamf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Trochę pograłem i szału nie ma, a dużo nie brakuje do ideału.
    Gra się dość fajnie, ale:
    - boli trochę ograniczona swoboda, nie wszędzie można wejść, tylko w wyznaczone miejsca,
    - sterowanie jakieś takie dziwne, często trudno z karabinu maszynowego trafić kogoś z bliska, co jest trochę bez sensu,
    -szkoda, że nie można wpływać/ruszać każdych przedmiotów a nie tylko te wyznaczone, brak fizyki, siatka druciana której nie mogę rozwalić.
    - ogólnie przydała by się większa swoboda, wpływanie na całe otoczenie bardziej
    - inteligencja przeciwników jak kolega wcześnie pisał taka sobie, wystarczy się schować i włażą pod lufę.

Reszta ok, hackowanie, ulepszenia własne, broni itp.

Wczytywanie...

Poleć forum