Deus Ex: Mankind Divided już praktycznie oficjalnie! Mamy trailer!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Deus Ex: Bunt Ludzkości to jedna z moich ulubionych gier na poprzednią generację konsol nie tylko ze względu na znakomity, cyberpunkowy klimat, ale również skradankowy charakter gry. Czekałem na kontynuację z wywieszonym jęzorem i w końcu się doczekałem!

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o tajemniczych transmisjach wideo, którymi raczyło na Sqaure Enix. Teraz jest już wszystko jasne. W Sieci już hulają pierwsze zdjęcia oraz trailer kolejnej części Deus Ex. Gra pojawi się na okładce majowego wydania Game Informera, z którego dowiemy się zapewne masy szczegółów. A co wiemy na ten moment?



Najnowsza odsłona serii będzie nosiła nazwę Deus Ex: Mankind Divided, a za jej produkcję ponownie zabrało się studio Eidos Montreal. Do gry wraca też charyzmatyczny Adam Jensen. Akcja kolejnej opowieści osadzona zostanie w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach z Human Revolution,
Adam Jensen wraca i łączy siły z finansowaną przez Interpol agencją, aby walczyć z szerzącym się terroryzmem nakręcanym przez niechęć do transhumanizmu. Jensen ma nowy zestaw ruchów, ale to oczywiście od gracza zależy, czy będzie się ukrywał, atakował od frontu czy starał się rozwiązać problemy odpowiednio prowadząc dialogi.

Rozgrywka będzie więc bardzo zbliżona do tego, z czym mieliśmy do czynienia w poprzedniej odsłonie, ale Adam skorzysta z nowych gadżetów jak tarcza odbijająca pociski, nano-ostrza wystrzeliwane z ręki, skaner czy urządzenia służące do mobilnego hakowania różnych obiektów. Ulepszeń doczekają się także wszczepy.

Gra pojawi się na PS4, XONE i PC, a od naszych wyborów zależeć będzie jaką zobaczymy końcówkę. Ja już odliczam dni. W ciemno - bo nie znamy nawet przybliżonej daty premiery.



 

Do góry Bottom