1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Deus Ex: Universe zapowiedziane na PC i next-geny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Październik 2, 2013.

1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Tym razem rejestracja znaku towarowego nie okazała się (jak to czasem bywa) mylnym tropem. Deus Ex: Universe powstaje na PC i konsole nowej generacji i ma zapewnić najbogatsze doznania w serii - prawdopodobnie z udziałem cross-platformowych funkcji.

Przy okazji wiadomości o rejestracji można było się domyślać, czy Deus Ex: Universe będzie grą MMO. Póki co nic na to nie wskazuje, a podtytuł odnosi się zapewne do planowanej przez Square Enix ekspansji marki. Mamy bowiem spodziewać się nie tylko dużej gry - powstającej na PC, PlayStation 4 i Xboksa One - lecz także szeregu aplikacji na sprzęty mobilne, nowych wydań komiksowych, książkowych i tak dalej. Deus Ex: Universe to wspólna nazwa dla wszystkich wspomnianych produktów, mających wspólnie pogłębić uniwersum gry w niespotykanym dotąd w serii stopniu.

Nad "dużą" grą pracuje studio Eidos Montreal, odpowiedzialne za sukces Human Revolution. Można spodziewać się fabuły opartej na spisku i dyskryminacji - powyższy obrazek przedstawia dzielnicę podzieloną przez dążenie ludzkości do nowej cyberepoki.

Jak pisze David Anfossi, szef kanadyjskiego studia:

Nie byłoby więc dziwne, gdyby Square znacząco zwiększyło zasoby inwestowane w Deus Ex i dostarczyło dwie-trzy odsłony serii w ciągu nadchodzącej generacji konsol. Wszak multimedialna marka zbudowana wokół gier musi... niech będzie, masło maślane - być zbudowana wokół gier.

źródło: Deus Ex: Universe zapowiedziane na PC i next-geny / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Nigdy nie lubiłem Deus Ex i już raczej nie polubię

4. Batonax

Batonax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wspaniała gra i świetna przygoda. te wszystkie gta, call of duty i inne battlefieldy sie mogą schować. czekam z niecierpliwością na następną część ! :)

5. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    DE HR to gra EPICKA, jedyna pozycja która mnie tak wciągnęła, że grałem do 5 rano, a na 9 miałem do pracy. ;)
    Na kolejną odsłone czekam i bardzo sie ciesze że wyjdzie na nową generacje z nowymi większymi możliwościami. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum