1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

device intro failed

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez k990, Grudzień 2, 2010.

1. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Podczas przeróbki gdy naciskam komendę LiteOn Erase wyskakuje mi komunkikat DEVICE INTRO FAILED. próbowałem kilkadziesiat razy i nic. czytałem , ze przyczyna moze byc zly kontroler sata. ale przeciez gdy odłącze sata od napedu X'a, a włoze do komputera to komputer normalnie czyta płyty. dodam, ze po paru minutach naped xboxa sie zamyka, a X360 sie wylacza. Jak myslicie w czym moze tkwic problem? moze nie podlaczam kabla sata odpowiednio? moze on sie luzuje przez co X sie wylacza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomigsm

tomigsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Najpierw komenda into device mode tak chyba bo nie widze programu i kaze wlaczyc i wylaczyc naped dopiero wejdzie w tryb flash

4. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W dosflashu czy JF to robisz?

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  6. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mozliwe, ze problem lezy w tym, ze pc nie moze wykryc napędu do X360. w okienku w jf na samym starcie napisane jest 0 cd/dvd found czy cos takiego. natomiast gdy odłącze kabel sata od X i podłącze do kompa to JF wykrywa napęd w komputerze. moze chipset jest zły, albo sterowniki do saty są nieodpowiednie???

7. d0m3l

d0m3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Jeżeli nie masz kontrolera VIA no to może być to przyczyna, koszt kontrolera to około 20-30zł, więc warto się w taki zaopatrzyć ;)

8. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ano nie raz pisalem ze nie kazdy kontroler obsluguje napedy klocka :) u mnie na intelowskim kontrolerze ladnie smiga ;)

acha przed wejsciem w tryb serwisowy trzeba odlaczyc zasilanie i wyciagnac tacke do polowy po czym wlaczyc ponownie

sprawdz czy wykrywa ci naped w biosie

9. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola

Na intelowskim jakim? Bo mam bodajże ICH9 w lapie i u mnie nie jest chętny do współpracy :p

10. Skubaniec

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  11. k990

k990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za odzew:) kompletnie się nie znam na tych całych kontrolerach. dotychczas próbowalem przerabiac u kuzyna, teraz kupie kontroler i doczepie do swojego paroletniego kompa i zobaczymy czy pójdzie. tylko czy każdy kontroler będzie pasował do mojej płyty głownej??

12. Skubaniec

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kontrolery sa na wejsciach PCI najbardziej powszechne w starych kompach teraz powoli zastepuje je PCI-express

Wczytywanie...

Poleć forum