1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

devil may cry 4 dante

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jashimara, Luty 13, 2010.

1. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Pomocy nie umiem grać dante. Podczas gdy nero potrafiłem wychodzić w walce z bossami prawie bez szwanku tak dante nie potrafię nawet echidny pokonać. Ma ktoś dla mnie jakieś porady albo link do poradnika jak grać dante?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Langdanan

Langdanan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie osobiście Dante grało się łatwiej. Używałem tylko swordmastera i w niego ładowałem co się dało.

4. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Ja w roryal guarda. Ktoś mi wytłumaczy jak się gra na royal guard?

5. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może jak uzbierasz doświadczenia ty wykup to co po podskoku odbijasz się od "tarczy"(po kolejnym naciśnięciu A), nie pamiętam jak to się nazywało ale jest w dziale atributes (czy jakoś tak),

Wczytywanie...

Poleć forum