1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Devil May Cry 4 - opinie i wrażenia z gry na iksklocku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Venderas, Listopad 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Venderas

Venderas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Polski
    Jak w temacie - podobała wam się gra? Jakie odczuliście po niej wrażenia? Warta zagrania? Lepiej grać na pececie czy na iksklocku w "devila"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    DMC 4 to już troszke stara gierka. Grałem na x'ie osobiście nie przypadła mi do gustu a na blaszaku grałem w 3 część i grało się gorzej, na padzie wygodniej ;)

4. Venderas

Venderas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Polski
    Niby stara, ale grafika fajna... I ogółem, fajny slasher - z tego co słyszałem

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    gra mizaga, jedna z moich ulubionych na x360. Jednym slowem - trzeba zagrac. skonczylem 2 razy i za kazdym razem swietnie sie bawilem.

6. Noise4UP

Noise4UP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Devil zawsze miał swój klimacik. Obecnie nie zachwyca już wykonaniem w stosunku do nowych gier ale mimo wszystko jak dla mnie jest nadal miodna... :)

7. RodrigoCortez

RodrigoCortez Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szkoda tylko że bosowie się powtarzają tak często.Praktycznie przechodzisz dwa razy tę samą trasę ale innym bohaterem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum