Devil May Cry - błąd

Michał Łożański

Świeżak
Świeżak
Witam, mam przerobionego xboxa 360 z rgh i gdy chce włączyć Devil may cry w formacie GOD pokazuje mi komunikat o tym że nie można odczytać gry z płyty a odpalam ją z dysku ., można coś z tym zrobić?
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
u mnie ta gra chodzi bez problemu w tym formacie GOD , może na początek spróbuj przerobić to do formatu XEX programem exiso, jak to nie pomoże to załatw sobie inny obraz gry z innego źródła bo może coś z obrazem gry masz, podaj też jakiego dasha i FSD masz ? bo może musisz poaktualizować bo masz np: za stare,spróbuj też może wyczyścić pamięć podręczną w FSD,
 

Michał Łożański

Świeżak
Świeżak
posiadam dashboard 3.06 i fsd3 xboxa przerabiałem jakiś tydzień temu więc wszstko powinno być najnowsze, sformatuje do xex jak nie podziała ściagne inny obraz i napisze co i jak ;)
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
posiadam dashboard 3.06 i fsd3 xboxa przerabiałem jakiś tydzień temu więc wszstko powinno być najnowsze, sformatuje do xex jak nie podziała ściagne inny obraz i napisze co i jak ;)
to daj znać czy pomogło ci przerobienie do XEX ,a jak nie czy z nowym obrazem gry jest wszystko ok, bo pewnie masz wszystko aktualne dash i fsd to prawdopodobnie coś z obrazem gry jest nie tak
 

Michał Łożański

Świeżak
Świeżak
Sciągnąłęm inny obraz gry i wszystko jest w porządku, dziękuje ;)
 

Do góry Bottom