Devil may Cry "nie można odczytać płyty"

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Siema.. nagrałem najnowszego DmC, przy instalacji na 38% wywala błąd "nie można odczytać płyty", pod koniec 4 misji to samo. Nagrałem grę 2 razy i ten sam problem. Nagrane na platinumach zwykłą nagrywarkę (Zumbę na kinekta wypaliła normalnie, bez problemu się zainstalowała). Jak myślicie czego to może być wina? Gry? Płyty? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro :>
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Jak myślicie czego to może być wina?
Braku nagrywarki obsługującej LT Burner max :p

Pozdr !
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem.. to dlaczego inne gry nagrała mi dobrze?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
bo to pewnie xgd2 ale xgd3 tez mozna palic zwykla probuj trick mp3
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
No tak.. ZUMBA ma xgd2.. piszesz że mam spróbować triku z mp3, przecież on odnosi się do gier zainstalowanych na dysku, a mi wywala błąd na obu płytach przy 38%. Przeważnie gry z xgd3 nagrywałem na laptopowej nagrywarce i działały, DmC nagrałem u kumpla na PC.. nagrywarka (LG, nie wiem dokładnie jaka) podobno nie miała sterowników (ZUMBĘ nagrała). Myślicie że powinienem spróbować na innej nagrywarce..?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nie tyczy sie wogole grania w gre z dvd
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
No.. spróbowałem i nie zadziałało.. wywala mimo wszystko błąd ;/
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Problemy z wypaloną płytą to problemy działu ISO. Zły dział. Przenoszę!!!
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem na platinum na wyżej wspomnianej laptopowej nagrywarce i działa :)
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Dajcie spokój już z tym ihasem ja wszystkie gry xgd3 nagrywam zwykła nagrywarką i tylko na platinium ,instaluje się i z mp3 działa. Te z zabezpieczeniem civ też działają np forze 4 przeszedłem całą i 4 mnie wywaliło do dasha i to tylko w menu gry
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Nie kazdy ma tyle szczęścia co ty,ja mam ihasa i mam satysfakcje ze gra to czysta kopia 1:1 oryginalny pirat:p
Co do tematu to tak samo mam z Far Cry przy 38 i w porywach dojdzie do 58% i błąd zalecano mi podkręcenie lasera itp ale dziwne bo inne gry instaluje bez problemu.
 

Remix27

Banned
Sprobowac na innych plytach
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Ja wiem czy to szczęście sprawdzone płyty (platinium) nigdy nie kupuje cake tylko po 1 płycie w pudełku ,ostatnio zaczęło mi też rypac płyty kupiłem nowa nagrywarkę i śmiga dalej a ustawienia mam standardowe
 

Remix27

Banned
Wina nagrywarki ,laptowki taka maja byle na jakiej nie nagrasz. Jak na verbatimie nie dziala trzeba nowa nagrywarke kupic, najlepiej liteon ihas rev b
 

Do góry Bottom