1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Devil My Cry 4 .potrzebuje pomocy:(

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez monkey222, Wrzesień 13, 2008.

1. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam..ma moze ktos gdzies jakis opis przejscia devil my cry 4....zawiesilem sie i kompletnie nie wiem co robic:(.........zawiesilem sie zaraz po walce z tym ciemnym sluga co tymi duzymi nozami zucalem w szybe i jak go pokonalem zdobylem miecz samurajski i nowa zdolnosc..3 paski niebieskie i nowy jakis styl jak je uaktyywnie..nie mam pojecia co robic dalej i gdzie isc:(..... oraz czy cza cos zrobic z takimi zielonymi aniolami i zielonym rycerzem umieszczonym w klatce tam w laboratorium..oraz jak sie niszczy taki krag z czerwonymi swiatlami tez gdzies tam kolo laboratorium on blokuje jakies przejscie.. stojacy krag z kilkoma czerwonymi lampkami dookola i migajacymi piorunami..jak go udzeram mieczem to mi jakies napisy wyskakuja..prosze o odp na moje pytania..bardzo ale to bardzo dziekuje..

2. Lotnik421 Xbox One

3. gigi321

gigi321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. monkey222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Devil My Cry 4 .potrzebuje pomocy:(

no fajna ale dla ludzi co znaja perfekt angielski:/ ja niestety do nich sie nie zaliczam

5. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice

Z tego laboratorium trzeba wyjść drzwiami.

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Dokładnie wychodzisz drzwiami na przeciwko tej rozbitej szyby i czerwone posągi moze niszczyć tylko Dante kiedy będziesz nim sterować.

7. monkey222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

okok.dzieki,..juz znalazlem..cza bylo isc na most ktory opuscilem.....

Wczytywanie...

Poleć forum