1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DG-16D4S 0272 A0A0 co potrzebne do flasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scorpion10, Grudzień 2, 2011.

1. scorpion10

scorpion10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Obecnie mam wgrany LT2.0 chipset 03xB czyli cięte ścieżki. Pierwszy flash robił mi znajomy ale teraz chciałbym sam zrobić to i wrócić do oryginalnego oprogramowania a potem po aktualizacji dasha wgrać LT3.0. Powiedzcie mi jaki naprawdę potrzebuje sprzęt czy muszę mieć jakiegoś lizarda czy też inne urzadzenietego typu ? a może da się to zrobić bez dodatkowych urządzeń i tylko odcinać odpowiednio zasilanie napędu ? Wiem że dużo jest informacji na tym forum i flashowaniu ale tak naprawdę to nie znalazłem niczego pewnego co by dobrze było opisane dla tego napędu. Jeżeli ktoś chciałby tu opisać jak małymi kroczkami to zrobić to byłbym niezmiernie wdzięczny. Jak można w tym modelu na stałe podpiac właściwie przełącznik dzięki któremu można łatwiej flashowac go na przyszłość ? jest gdzieś jakiś schemat ?

sCorpion - Taptalk

Wczytywanie...

Poleć forum