1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Diablo 3 - Najlepiej Lublin lub udostępnienie profilu

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez Jaszq, Kwiecień 24, 2016.

1. Jaszq

Jaszq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Kupię pudełkową wersję gry Diablo 3 na XONE - Maxylamalnie do 26 kwietnia.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany udostępnieniem gry przez profil Live na kilka godzin (muszę przenieść save z PS3 na Xone) to również jestem zainteresowany. Najlepiej proszę o kontakt na 731-790-036 lub sygnał - mogę oddzwonić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Save-a nie przeniesiesz niestety. Ja próbowałem z 360 na one i ni huhu one go nie widzi. Zacząłem grać od nowa.

4. Jaszq

Jaszq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usługę przenoszenia między PS3 a Xone zamykają 26 kwietnia więc może jeszcze mi się uda chociaż spróbować ;)

5. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Mam wersję z napisem na okładce "PROMOTIONAL COPY NOT FOR RESALE" (coś jak pod tym linkiem), język angielski. W zestawie niewykorzystany kod na Inferialne Naramienniki. Możliwość odbioru w Lublinie 8-16 koło Reala (dopiero jutro, dzisiaj nie mam przy sobie), lub w Lubartowie (nawet dzisiaj jak podjedziesz :p)

Wczytywanie...

Poleć forum