1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diablo 3: Nowy konkurs Blizzarda

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Compton, Kwiecień 7, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Studio Blizzard, odpowiedzialne za Diablo 3, uruchomiło właśnie polską wersję strony Diablo 3 - Odkryj Mroczne Tajemnice, na której zapowiada się nader interesujący konkurs. Złożony z kilku pomniejszych konkursów - w tym graficznego, oraz konkursu na projekt sztandaru postaci - ma oferować wyjątkowe nagrody dla naszych postaci w grze.

O szczegółach konkursu niewiele na razie wiadomo, Blizzard jest bowiem bardzo tajemniczy. Na razie do wyboru mamy jedną z pięciu klas postaci z Diablo 3, i biorąc udział w konkursie na rysunek a także na projekt sztandaru możemy odblokowywać kolejne kroki wiodące do zdobycia nieznanej, ale kuszącej nagrody. Choć jest jeszcze za wcześnie żeby ocenić na ile atrakcyjna będzie ona dla zwycięzców, już teraz wiadomo że promocja Diablo 3 rusza pełną parą i w pomysłowej formie.

Źródło: Diablo 3: Nowy konkurs Blizzarda - najnowsze informacje ze świata gier - eskagames.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak zwykle, dorwą się graficy i to oni wygrają :) Szkoda że nie potrafię dobrze robić modeli organicznych.

4. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja już mam skończoną pracę, uważam że mam duże szanse c' nie :D ?

Moje dzieło, nie kopiować, nie sprzedawać na bazarku!

5. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Gdybym był tej komisji to na pewna wybrał bym twoją prace ! Boska !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum