1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

diablo 3 reaper of souls xbox 360 zawiesza się na autozapis

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dominiknatalia, Październik 4, 2014.

1. dominiknatalia

dominiknatalia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam Xbox 360 250 GB LT 3.0 , Diablo 3 Reaper Of Souls pościłem przez Abgx360 normalnie przeskanowało miałem jeden parametr na żółto coś tam Field parametr list podobno nie istotne. Później nagrałem grę po przez imgburn wszystko ustawiłem ok zgodnie z poradnikiem nagrywania gier pod LT zaczerpniętego z tego forum, oczywiście mam nagrywarkę liteon ihas 124b z lt max płytki verbatim, nagrałem prędkością 2,4x wszystko nagrało ok, wkładam grę do napędu czyta do momentu pojawienia się na tv Autosave i nagle zawiecha i nic dalej się nie dzieje, próba instalacji na dysku też zakończona niepowodzeniem 49% i stoi i nic się dalej nie dzieje. Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    nagrywarke masz zfleshowana ??

4. dominiknatalia

dominiknatalia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak sfleszowaną mam bo wiele innych gier tą nagrywarką nagrałem Diablo 3 Dead Island Batmana NFS i wiele wiele innych każda działa.

Wczytywanie...

Poleć forum