Diablo 3 ,w 2 osoby .

Julilou

Świeżak
Świeżak
Witam, to moj 1 post na forum , mam nadzieje ze nie narusze regulaminu.
Moj problem jest pewnie głownie z tym ze jestem noobem jesli chodzi o konsole.
Probowalem po zakupie xboxa 360 , grac na 2 pady w diablo 3. Ale nie wiem totalnie jak to zrobic, 1 pad smiga znakomicie ,gra sie wlacza, ludzik biega,strzela ,czaruje. Ale po wlaczeniu 2 nic sie nie dzieje.
Prosil bym kogos bardziej obeznanego aby napisal jak utworzyc serwer na ktorym bede mogl zagrac razem z synem.Albo inaczej jak zrobic aby 2 pad zadzialal? Najlepiej prostymi slowami ;)

pozdrawiam z Krakowa
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
nacisnąć START na padzie drugiego gracza:
podczas wyboru postaci lub podczas trwania rozgrywki.
wybierasz profil potem postać i gracie.
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, to moj 1 post na forum , mam nadzieje ze nie narusze regulaminu.
Moj problem jest pewnie głownie z tym ze jestem noobem jesli chodzi o konsole.
Probowalem po zakupie xboxa 360 , grac na 2 pady w diablo 3. Ale nie wiem totalnie jak to zrobic, 1 pad smiga znakomicie ,gra sie wlacza, ludzik biega,strzela ,czaruje. Ale po wlaczeniu 2 nic sie nie dzieje.
Prosil bym kogos bardziej obeznanego aby napisal jak utworzyc serwer na ktorym bede mogl zagrac razem z synem.Albo inaczej jak zrobic aby 2 pad zadzialal? Najlepiej prostymi slowami ;)

pozdrawiam z Krakowa
Ten 2 pad już był używany czy nie? jeżeli nie to może trzeba zsynchronizować http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/accessories/connecting-game-controllers
 

Julilou

Świeżak
Świeżak
pad byl urzywany,w innej grze,ale tez wedlug mnie nie dzilalal prawidlowo. robilem tak jak napisales zonk31,wchodze do 2 padem do menu wyboru profili ale nie da sie zadnego zaakceptowac,nie dziala guzik "a" czemu?
Ponowna synchronizacja pomoze??
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Menu wyboru postaci. Konsola jest przerobiona czy oryginal?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom