1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diablo II HD coraz bliżej - pojawiają się kolejne sygnały od Blizzard

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 18, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już we wrześniu pojawiły się pierwsze przesłanki, które mogą wskazywać na to, że Blizzard szykuje się do ważnej zapowiedzi związanej z marką Diablo. W ostatnich dniach otrzymaliśmy kolejne sygnały wskazujące na ciekawy rozwój wydarzeń dla fanów tej marki.

Czy na najbliższej imprezie Blizzcon pojawi się ważne ogłoszenie związane z uniwersum Diablo? Wiele na to wskazuje. We wrześniu ruszyła strona Diablo2HD.com, o czym wspominaliśmy wcześniej, a teraz okazuje się, że na listopadowym Blizzconie nie zabraknie deweloperów odpowiedzialnych za kultową drugą odsłonę "diabelskiej" serii.

YouTuber Rhykker zauważył, że z pakiecie promocyjnym BlizzCon pojawiły się czterościenne kości z cyframi, które układają się w termin rozpoczęcia BlizzCon 2016 (czyli 4 listopada), co potwierdzałoby, że Blizzard szykuje się do ważnego ogłoszenia w tym dniu.

Wiadomo także, że na imprezie 4 listopada pojawią się dosyć nieoczekiwanie David Brevik oraz Bill Roper. Obaj deweloperzy pełnili kluczowe funkcje w trakcie powstawania Diablo II. W dodatku David Brevik wrzucił na Twitter taki wpis:

Diablo II HD potwierdzone? :) A może chodzi jednak o zupełnie nową odsłonę tej erpgegowej serii? Wyjmujcie szklane kule.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pienio92

pienio92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio wykańczająć Diablo 3 pomyślałem, że dobrze byłoby wrócić do 2 w porządnej wersji. Czekam z niecierpliwością

4. Tuptuska21

Tuptuska21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Sam bym ograł II. Miałem tylko przyjemność przygodę z Diablo zacząć od 3 :)

5. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    I bardzo dużo straciłeś. Dwójka była bez porównania lepsza ;)

ArturM05Pl lubi to.
  6. Tuptuska21

Tuptuska21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Wszyscy to mówią mi właśnie :( zastanawiam się czy aby sobie na PC II nie kupić ale jakbym mógł na Xbox pograć, coop by był no to super by było. Nawet już bym nie wołał D 4 :D Tylko oby nie zrobili błędu jak z D 3 z russian swordami, kopiowanie itemów itp. Muszą to dopracować.

7. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Też zauważyłem, że jakaś gównarzeria gra na serwerze dla Xbox. Albo levele z kosmosu albo itemy typu pierścienie z 3 slotami ;)
    W sieci grało mi się dobrze chyba tylko ze znajomymi.

Co do dwójki to miałem z nią tez krótkie spotkanie wiec chętnie bym przytulił jak wyjdzie na X1.
    Najwięcej czasu spędziłem na jedynce ale wtedy człowiek miał czas ;)

Wczytywanie...

Poleć forum