1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diablo III: Blisko osiem minut gameplayu z bety !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Sierpień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

W sieci pojawił się nowy gameplay z bety Diablo III, film prezentowany był w zeszłym tygodniu w siedzibie Blizzarda.

Osobiście nie podoba mi się kolorystyka D3, jest żywcem wycięta z WoW'a...

Ok ośmiu minut gameplayu:

Źródło: Youtube.com

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. lewy725

lewy725 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Błonie
    Po filmiku widać że to nie będzie gra na konsole. Nie wiem jak wy, ale ja nie będę w stanie w tak szybkim tempie wybrać odpowiedni kąt na analogu aby trafić każdą zbliżającą się postać, a tym bardziej jak się gra łucznikiem to uciekanie i strzelanie będzie praktycznie niemożliwe. Szkoda bo gra zapowiada się rewelacyjnie, zresztą nie ma się co dziwić, skoro jej poprzednie 2 odsłony był HITAMI.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Kolorystyka podobna do WoW'a? Chyba żartujesz. Kolory są po prostu żywsze, jak dla mnie na plus.
    Co do tego, że nie da się grać w to na konsoli, da się, ale byłoby to strasznie uproszczone. Diablo I na konsoli śmigało cudownie.
    I tak lepiej zagrać na PC, przypomną się stare czasy katowania w pierwszą i drugą część. Wymagania pewnie będą śmieszne, podobne do tych ze Starcrafta II, więc nie ma co się martwić :)

5. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Raczej średnio to widzę na konsole ;/ ale zapewne będzie strasznie uproszczone ;]

6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    Dungeon Siege3 wygląda ładniej - ale może rozgrywka będzie ciekawsza w Diablo

7. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Grzechem by było grać w te gre na konsoli hehe. Wogóle nic nie słyszałem o tym aby wyszła na konsole. W takie gierki to tylko na PC myszka i jazda.

8. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Grafika grafiką ale już wiem że go nie ściągnę bo nie przekonał mnie a raczej odrzucił ten gameplay. To już wole Lol'a.
    Aha sterowanie może być przerobione na Torchlightowskie.
    Co sądzicie o Drm . Wymaga stałego bycia online żeby grać nawet singla.
    Sent from my X10i

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bety, bety, a pełniaka od dobrych ośmiu lat nie widać :s I nadal trzeba powracać do D2 LoD i do taxowania hammerem hehe

Generalnie z DRM po chamsku zrobili :p Śmiesznie rozwiązali handel. Za prawdziwy hajs - prowizja dla Kotticka ;)

10. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Jak ja bym chciał w to zagrać .

11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ogólnie mam podobne odczucia jak komar251. gra wygląda na wolną, nudną, kolorową-cukierkową niczym warcraft. Nie ma co liczyć że będzie to stare nowe diablo :C

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak oglądam ten gameplay to nie ma już takiego zachwytu jak parę lat temu, chociaż pewnie jak wyjdzie to i tak wsiąknę na trochę :D

13. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Diablo 2 miało klimat dzięki tej "ponurej" oprawie graficznej, tutaj jak dla mnie trochę to spieprzyli. Grafika jest zbyt kolorowa, pastelowa, dlatego może już nie być tego starego klimatu który pamiętają gracze D2 i może ich to odrzucić. I jestem przekonany że nie odniesie takiego sukcesu jak poprzednie części...

14. biggum

biggum Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi też się gameplay nie spodobał, od czasu premiery D2 minęło już dużo czasu, ci którzy grali w Diablo lat temu prawie 10 niekoniecznie muszą być do tego przekonani, a część z braku czasu już w ogóle nie gra. Gra musi zdobyć nowych graczy, a z tym może być nie za ciekawie. Nie piszę że to będzie niewypał, bo pewnie będzie to zyskowny tytuł, ale czy na lata jak poprzedniczka?

15. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Cos czuje, ze ta gra bedzie calkiem inna od 2,1 pod wzgledem fabularnym i gameplayowym. Czeka na te gre caly swiat i czeka a na samym koncu okaze sie, ze wyjdzie albo bardzo dobra gierka lub badziew. Wkurzy to wszystkich milosników "Diablo" za zmarnowany czas "czekania" no i niestety koszta i czas jaki (twórcy) poswiecili na te gre...Czas zrobi swoje i potem sprawdza sie wasze opinie, zobaczymy kto mial racje :)

16. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    W diablo1 kupe czasu na konsoli grałem :D. Na 360 mam nadzieję, że też pogram, a dla tych co nie wierzą w diablo na konsoli polecam emulator + d1.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum