1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diablo III - dodatek Infernalny Hełm dostępny w sprzedaży

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 4, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pre-orderowy bonus do konsolowych wersji Diablo III właśnie wylądował na platformie Xbox Games Store. Na razie nie wiadomo, kiedy DLC pojawi się na europejskim PlayStation Network.

Rozszerzenie Infernalny Hełm do Diablo III jest dostępne na konsolach Xbox 360 w cenie 17,99 zł. Tytułowy przedmiot można nosić już od pierwszego poziomu i daje premię do zdobywania punktów doświadczenia. Ale to nie wszystko – w paczce znajdziecie również upiększające postać Anielskie skrzydła, nadający pancerzowi boski odcień bieli barwnik Chmura w butelce oraz substancję Dym w butelce, dzięki której noszona zbroja zyska „odcień najgłębszej czerni”.

Jeśli chodzi o PlayStation 3, omawiane DLC na razie jest dostępne z poziomu tylko amerykańskiej wersji platformy PlayStation Network.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Czyli to wszystko, co za 'vipowy' preorder mieliśmy dostać od Blizzarda, teraz mają wszyscy. W dodatku, godzinę, dzień, tydzień i miesiąc po premierze - nadal w sklepach, na półkach są praktycznie wszystkie egzemplarze gry z Hełmem i resztą. Ot niespodzianka i poszanowanie preorderów.
    W miesiąc po premierze grę można dostać już za 75% jej ceny preorderowej 'po promocji'.

1 osoba to lubi.
  4. hubi84k

hubi84k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzcianka, Poland
    Doskonale Cię rozumiem kolego. Zawartość pre-order'owa powinna być ekskluzywna dla graczy, którzy połasili się na wydanie trochę więcej kasy za długo oczekiwaną grę (nie koniecznie Diablo III), żeby mieć pewność, że dostaną ją w dniu premiery, wiedząc przy tym, że zostaną wyjątkowo potraktowani przez producenta tym właśnie DLC.

Podobny przykład był z Forza Horizon, kiedy po mniej więcej paru miesiącach od premiery wydano pre-order DLC. Ja się na niego skusiłem ale i tak uważam, że jest to kpina ze strony producenta i olewanie sobie ludzi którzy zamówili grę przed jej premierą.
    Odwrotną sytuację miałem z Halo 4. Kupując pre-order'ową wersję w Polsce, dostałem wszystkie możliwe dodatki, które normalnie były chyba w czterech różnych zestawach pre-order'owych. Nie wnikam w to dlaczego dostałem aż tyle, ale zestaw jest na tyle unikalny, że ludzie nawet teraz (chociaż rzadko już gram w Halo 4) pytają skąd mam ten hełm itp, a jak sprawdzałem ebay kilka tygodni po premierze, to niektóre z tych pakietów sprzedawane były za kilkadziesiąt euro, więc za sam pre-order pack gra się zwracała.

Wracając do Diablo III to swoją drogą i tak wolę sam znajdować przedmioty i "upgrade'ować" swoją postać, bo wtedy mam większą przy tym frajdę.

Wczytywanie...

Poleć forum