1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

„Diablo III” na konsole?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez brattanek, Sierpień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    W firmie Blizzard trwają dyskusje na temat konsolowej wersji „Diablo III”.
    Dotychczas Blizzard w ogóle nie był zainteresowany konsolowym rynkiem. To się może zmienić, gdyż jeszcze w ubiegłym roku przedstawiciele firmy powiedzieli, iż jest to teoretycznie możliwe. Geoff Keighley na swoim oficjalnym tweeterze przedstawił wypowiedź Paula Samsa z Blizzarda. Paul Sams poinformował, że na razie firma zastanawia się nad taką ewentualnością i prowadzi rozmowy z firmami, które pierwsze wykazały zainteresowanie tym pomysłem.

„Diablo III” na konsole? - Wiadomości - Onet.pl Gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Diablo jedynke kiedys udało im sie swietnie przeniesc na psx'a to czemu nie zrobic tego samego z DIII? Oby tak panowie. Do tego zrobić swietne multy, gre wieloosobowa na jednej konsoli i bylby kolejny super hit.

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    To by była dla mnie cudowna wiadomość, bo prawdopodobnie mój lapek nie uciągnie Diabła nowego, a konsola była by optymalna :)
    Jestem za. Jak by ktoś jakąś petycję robił, to całą moją rodzinę+sąsiadów załatwię to dopisania się :D

5. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Niech robią... Znając pazerność Activision-Blizzard gra będzie kosztować jakieś 300 zł, albo i więcej :whistle:

6. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ja też uważam, że powinni zrobic ta gre na konsole.

7. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Szanowny Ojcze, sprawdzaj newsy, które używasz z innych serwisów (patrząc na źródło można łatwo zrozumieć)

SC Ghost - miał być pierwszą grą blizzarda na konsole ;) (ps2/xbox)

a tak swoja drogą samo Diablo wyjdzie dopiero po 2010, więc czas mają ;).. aczkolwiek i tak te wszystkie blizzardowe gry mają swoje sceny na PC, więc lepiej tam grać.

8. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Gre przekonwertować na formę konsolową bardzo łatwo, przykład taki Sacred 2- fajnie zrobiony.

Największym minusem jak już właśnie Wojtekizi wspomniał jest to, że na PCtach jest serwis Battle.net który idealnie komponuje się z grami Blizza. Chociaz nie powiem na Xie miło by pograć w D3. Gorąco kibicuje, aczkolwiek będę pewnie posiadać obie wersje :)

9. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Blizzard w przyszłym roku będzie testować swoją usługę jaką będzie Battle.Net 2.0 - takie ogólno-blizzardowe-lobby, w które wejdziesz i będziesz miał swoich wszystkich znajomych, którzy grają w różne gry blizzarda, z wszystkimi będziesz mógł pisać i takie tam - takie coś jak my mamy na xboxach/ps3 - ale tylko dla blizzardowych tytułach i wątpie aby chciało im się takie coś tworzyć na konsolach (albo czy to w ogóle jest możliwe czyt. sony/m$ prawdopodobnie by sie na to nie zgodzili)..
    Do czego zmierzam? Cała scena wszystkich esportowych gier (z kuzni blizza) przejdzie na ten battle.net będą turnieje, rozgrywki - cały FUNNNN, a na konsolach tego by nie było, więc po co? :)

10. Big Boo

Big Boo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czemu nie, według mnie powinna być wydana na konsole

11. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Niech robią.W Sacred-a 2 świetnie się gra,to czemu by nie w Diablo3.Jeszcze niech skonwertują WarCrafta 3 lub 4 (jak będzie :whistle: )

12. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Zgadzam się z tym co napisałeś, wiem że dla Blizza ciężko jest wlasnie przełknąć to, że M$ i Sony nie da im Battle net do ich usług online i raczej gra w D3 polegała by na wyszukiwaniu i dołączaniu do istniejących gier/ zakładanie swoich i granie z przyjaciółmi. Wiem, że taka wersja była by juz na starcie ubozsza, ale na pewno dawała by masę frajdy nawet i w takiej postaci. Bo co jak co ale Blizzowi w D3 chodzi głównie o tryb kooperacji pomiedzy graczami w wyzynaniu hord przeciwników(Mowia tez o PvP ale dalej nie wiedza jak to rozwiazac).

13. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    racja ale zauważ, że oni skupiają się teraz aby zrobić takie swoje uniwersum - swojego PSNa / Xboxlive (hah!) i wątpię aby to dało się pogodzić, bo nigdy nikt z MS/sony nie pozwoli na to aby mieć wspólne serwery.. a i ogólnie - Blizzard nie daje krapów, a uboższe D3 mogłby takie być (oczywiście patrząc z perspektywy wersji PC)

co do tego newsa - jest to pewnie spowodowane tym, że ostatni przedstawiciele Blizza byli na spotkaniu z ludzmi od MS/Sony - ale tutaj zapewne były poruszane tematy Activision (bo pamiętamy teraz jest Blizzard Activision ; )), no i może jakaś nowa gra pokroju Starcraft Ghost na Ps3/360..

14. owned444

owned444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bp/anglia
    diablo zawsze bylo tworzone pod pc niezapomniane wrazenia z single jak i battlenet . konsolowa wersja moim zdaniem powinna sie pojawic ( mam nadzieje jak najszybciej ^^ ) ale ja zostane niestety przy wersji na pc.;p

15. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  16. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    specjalnie dla D3 kompa złożyłem:D no i oczywiście starcrafta 2 ,więc jak dla mnie bez różnicy czy wyjdzie na x360 hehe

17. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Jestem jak najbardziej za konwersją Diablo 3 na konsole, sterowanie będzie łatwo przenieść, nieco gorzej z BN ale na XBL i PSN nie byłoby raczej źle. Jak wspomniałem, D3 może wyjść na konsole, ale ludzie, nawet nie wspominajcie o Warcrafcie/Starcrafcie/WoWie, bo tych gier na konsole po prostu nie zobaczymy. Co do dwóch pierwszych, chyba wiecie jak wyglądają strategie czasu rzeczywistego na konsole, chyba nie chcecie by w podobny sposób skończyły dwie jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) RTSów w branży. A co do WoWa, ci którzy mówią że dałoby się przenieść te MMO na konsole chyba nie grali lub nie mieli tam większego poziomu niż 20. Na najwyższym poziomie jest tam tyle róznych umiejętności że ciężko to wszystko zmieścić na klawiaturze, o padzie nie wspominając. Sory że tak trochę się rozpisałem poza samo Diablo, ale w takich tematach zawsze pojawiają się głosy za konwersją innych gier Blizzarda, co według mnie nie ma racji bytu.

18. miwii

miwii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Guild Wars by się nie dało przenieść na konsole a co dopiero WoWa

19. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolejne "puste" informacje ze strony onet.pl czy ci debile nauczą się w końcu wiarygodne informacje pisać na dany temat??

Diablo 3 zostało zapowiedziane tylko na PC (całe szczęście), nie ma daty premiery ogłoszonej, Blizzard zawsze był wierny PC także nie liczcie nagle że zmieni zdanie poza tym battle net w D3 ma być płatny jak w World of Warcraft

20. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    I kto tu bierze informacje z onetu :rolleyes:

21. SorrowLast

SorrowLast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    He Niech zrobią :) bo mój komputer to klasyk i antyk :) Jeśli nie zrobią wersji podobnej do Konsoli, to na pewno kupuję nowy komputer, oczywiście musi być taka sama a nie zrobiona na poczet Konsoli.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum