Diablo III - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

W wątku tylko opinie!
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Zacznę od tego ,że grałem w D3 na pc więc jako tako mogę powiedzieć czym się różni
Gra działa offline, nie ma domu aukcyjnego(to jest plus)
coop kanapowy
Grafika jest ta sama, mamy pasek z HP zamiast kuli
Grywalność jest 9+/10 uniki są naprawdę fajne, nie czuć tego że gra robiona była początkowo na PC
Tak ogólnie mówiąc komu temu komu gra podobała się na PC to tak samo spodoba mu się gra na x360
 

durki666

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest fajna, jeśli komuś podobało się na pc to tutaj powinno podobać się jeszcze bardziej. Do tego jest system link:)

Wysłane z neo v przez tapatalk
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Gra offline i coop na jednym ekranie to wielka zaleta, granie ze znajomymi to czysta frajda. Gra chodzi bardzo płynnie. Grywalność taka jak na PC.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Szczęka mi opadła!
Nie grałem w wersje na PC. I teraz nie mam zamiaru tego nawet robić!
Gra na X360 jest bardzo dobra. Jak na chwile obecną nie spotkałem się z jakimkolwiek lagiem itp itd.

Szybka ocena +9/10
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Na PC grałem we wszystkie poprzednie części i przyznam szczerze że trochę bałem się podejść do wersji konsolowej.
..i bardzo miło się zdziwiłem.
Gra na pierwszy rzut oka przypomina TORCHLIGHT'a - ale tylko przez pierwsze pięć minut.
Bardzo dobrze stworzone mechanika gry, nic nie 'chrupie' - polecam każdemu. Bardzo fajne zastosowanie graficzne - gra się szybko nie zestarzeje pod tym względem.
Wstępna ocena (mam dopiero 6 lvl) - 9/10

//Edit

Wiele dźwięków pochodzi z diablo 2 - te od kapliczek, dźwięk ruszonej książki, uleczenie w wiosce.. Większość dźwięków jest znana z poprzedniej części więc nie wiem czy traktować to jako lenistwo twórców czy jako dodatkowy smaczek :]
 

Camilo

Użytkownik
Użytkownik
Świetna gra i świetnie wygląda. Podczas grania na konsoli x360 nie zauważyłem wielu bugów i ani jednego laga podczas większej bitwy.

Dosyć maly wybór postaci jak dla mnie ale później można iść w klasę jaką komu się podoba. Ja uwielbiam wszystko co związane z łukiem i strzałami i taką też postać robię. :)

Graficznie czasem można byłoby się odczepic ale jest fantazja jak dla mnie.

Muzyka i niektóre elementy dźwiękowe sa że starych części. Powrót do dzieciństwa .

Dzielony ekran a raczej nie dzielony w kilku graczy to poezja :D ciekawe jak multi

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Czasy PSX wróciły, gra się genialnie ! i mówi to osoba która grała we wszystkie poprzednie części. Grałem na PC w Diablo III i stwierdzam, że wersja konsolowa jest lepsza. Grafika ok, nic nie laguje i sterowanie bardzo dobre, czego chcieć więcej ? a no tylko kilka dropów z legendami... :D
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powinno byc jakies menu do dropow i inventory, a tak to gra super

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

banannba12

Banned
Użytkownik
mam 32 cale i siedze jakies 1.5 od ekranu ale troche za mala czcionka jest ale ja mam cos ze wzrokiem to jedyna rzecz do ktorej moglbym sie przyczepic tak to gra sie miodnie
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Brawo dla Blizzard za kolejną część serii Diablo na konsoli. Gra się wyśmienicie. Mam nadzieję,że już tak pozostanie i Diablo 4 też będzie na konsolach. Czekam na polską wersję,bo ma być pełna czyli z dubbingiem i napisami.
 

dan14nr

Użytkownik
Użytkownik
Do użytkownika 2 posty wyżej - ja mam takie szczęście, że dziś monitor LCD do Xboxa mi się spalił a dużego telewizora nie mam, bo nigdy nie był mi potrzebny. Tak więc podłączyłem konsolę pod nie dość, że kineskopowy telewizor to i mały jak diabli. Czcionka ledwie czytelna, ale grać idzie :D

Sterowanie b. dobre, grafika przyjemna, zero ścin. Pogram dłużej to napiszę obszerniejszą reckę.
 

baczek87

Użytkownik
Użytkownik
Gra sie calkiem przyjemnie, obawialem sie o sterowanie ale nie jest zle. ALE... gra jest mega prosta, gram witch doctorem i poki co walkie nawet z najwiekszymi hordami sie sprowadzama do mashowania A....
 

endriu102

Świeżak
Świeżak
Do kolegi wyzej, własnie mega duzy plus jest dla diablo na konsoli vs PC ze sa 3 stopnie trudnosci gry. Ustaw sobie na hard. Ja juz na skeleton kingu mialem duze problemu i musialem sie wracac zeby sie dozbroic i dopakowac zeby go pokonac. Gra jest mega dobra, przeszedlem na wszelakie sposoby na PC i juz troche mi sie gra przejadla, jednak po paru godzinach grania mysle ze na konsoli zabawa jest jeszcze wieksza wlansie ze wzgldu na wysoki poziom trudnosci i brak aukcji.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Do kolegi wyzej, własnie mega duzy plus jest dla diablo na konsoli vs PC ze sa 3 stopnie trudnosci gry. Ustaw sobie na hard. Ja juz na skeleton kingu mialem duze problemu i musialem sie wracac zeby sie dozbroic i dopakowac zeby go pokonac. Gra jest mega dobra, przeszedlem na wszelakie sposoby na PC i juz troche mi sie gra przejadla, jednak po paru godzinach grania mysle ze na konsoli zabawa jest jeszcze wieksza wlansie ze wzgldu na wysoki poziom trudnosci i brak aukcji.
nie 3 tylko 7 :p po 10 lvlu masz do wyboru poziomy master od 1 do 5, z każdym zwiększa się hp,exp,drop itp :p na mp5 wydropiłem 12 legendarnych za 1 przejściem gry :)

Co do opini wszystko już napisane u góry, ze sterowaniem/lagami nie ma problemu, cutscenki wyglądają mega na 50' TV, dużo trudniejsza do koksowania postaci poprzez brak AH
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Jest to pierwsza gra z serii Diablo, w którą gram i muszę przyznać, że bardzo mnie zaciekawiła. Od rana po zakupie gry gram i grywalność jest naprawdę ekstra :) Polecam
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Super gra.Niezły klimat,fajnie się walczy,super muzyka,bardzo wciąga.Jedyny minus to że niema tak rozbudowanego rozwoju postaci.Ocena 9/10
 

the mistic

Banned
Jak dla mnie ocena 7/10 wersji na 360. Fakt faktem grałem wersje na pc jest o wiele ładniejsza graficznie. Ale są i plusy 1)bardzo szybkie ładowanie między lokacjami 2)nawet dobrze zrobione sterowanie 3)ciekawy system rozdzielania przedmiotów dla postaci umiejętności itd. 4)prawie brak lagów.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest prześwietna. Gram teraz w polską wersję i dubbing jest wyśmienity.
 

TheMacias

Użytkownik
Użytkownik
Gra przecudowna i tyle... już wszystko tu było napisane! Co by tu więcej dodać ? Poczekajcie aż zaczniecie grać na Inferno - wtedy dopiero zabawa nabiera rumieńców :) A najfajniej grać na tym poziomie trudności w co-op :)
 

Do góry Bottom