Diablo III - Opinie

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest super. Grałem i polecam kto miał stycznośc z poprzednimi częściami to śmiało może łykac i tę.
Czuc klimat z D2, podobne dzwięki gdy przedmiot upada, lokalizacje, gra pod wzgledem lokalizacj ma dużo do zaoferowania.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Jak zwykle duubing polski w diablo jest bardzo dobry. Można go słuchać z przyjemność i na pewno się nie nudzi. Gra wygląda świetnie na poczciwym xboxie. Sterowanie bardzo fajnie zrobione (dla mnie lepiej niż na PC). Jak wyżej brak lagów lub jakiś ścin podczas dużej nawalanki.
 

patryk7

Użytkownik
Użytkownik
dobra gierka , płynnie wszystko chodzi...no i jak poprzednie części , dobra giera na dużo godzin dobrej zabawy.Kto grał w poprzednie części na pewno się odnajdzie... polecam!
 

funky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Potwierdzam słowa większości, Diablo 3 bardzo mnie wciągła w xboksowej wersji a jest to moje pierwsze zderzenie z serią ( nie wiedzieć czemu wcześniej jakoś takie hack&slashery nigdy mnie nie rajcowały), ale po tym całym nadęciu przed trójką postanowiłem że obczaję o co tym wszsytkim ludziom chodzi;) No i zagrało, niby zwykła, prosta gierka, ale ma coś w sobie takiego, że wciąga i chce się iśc dalej, w dodatku wygoda gry na padzie i dużym tv, plus świetna polonizacja sprawia że to naprawde świetny tytuł na nasze konsole, a w zasadzie wszstkie platformy pewnie też.
 

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
gra jest konkret super sie gra wcale sie nie nudzi wrecz przeciwnie wciaga troche zrobili za duzo poziomow trudnosci mistrz V to przesada ja gram na trudnym i jest bardzo ciezko np z rzeznikiem gdybym nie gral offine z kolega to nie dal bym rady troche ciezko exp wpada gorzej niz w trialu na pc
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie bardzo dobra wersja, nie wiele odbiega od tej na PC! Gra się przyjemnie i intuicyjnie.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To i ja się wypowiem więc zacznę od tego że nigdy nie byłem zwolennikiem gier tego typu to DIABLO III zrobiło na mnie duże wrażenie, graficznie nic nie brakuje jeżeli chodzi o samą grywalność jak dubbing to jak dla mnie gra dopracowana jest bardzo dobrze
 

Wrathso

Świeżak
Świeżak
Dla mnie bardzo dobra wersja na konsole...płynna, wspaniała grafika, wyśmienity dubbing...ogólnie cud, miód i orzeszki .
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Jako, że ostatnio w ogóle nie gram, albo gram maksymalnie pół godziny, tak Diablo 3 wciągnęło mnie na maksa. Prawie do pracy się spóźniłem ;).

Pozytywnie!
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy wcześniej nie grałem w żadną część diablo, ale jak dla mnie gra wcale nie jest jakaś oh ah jak to większość graczy mówi według mnie jest nie dopracowana, mało rozbudowana i dosyć monotonna.
Powinno być więcej urozmaiceń chociażby wybór dialogów, personalizacja wyglądu swojej postaci, bardziej zróżnicowane uzbrojenie, większa interakcja z otoczeniem ( przeszukiwanie mebli itp, a nie tylko rozwalenie i patrzenie czy coś wypadnie) tego wszystkiego nie ma, gra jest skupiona głównie na chodzeniu i waleniu przeciwników nawet dialogów w questach nie ma co czytać bo i tak chodzi w nich o pójście zabicie potworów i wrócenie po nagrodę.
Grafika jest w porządku, dubbing też może być.
Po tych wszystkich komentarzach i ogólnie dosyć popularnym tytule na prawdę spodziewałem się po takiej grze jako podstawy tego wszystkiego co wymieniłem, a na dodatek tego czegoś przez co ten tytuł jest tak znany, a tu zonk tego nie ma...
Nie rozumiem wysokich ocen i popularności tej serii nie mniej jednak gra trochę wciąga ze względu na ciekawość co będzie w kolejnej lokacji jaki przeciwnik i to chyba jedyny pozytywny aspekt tej gry który trzyma mnie przy niej dalej.

(Na marginesie uważam jednak że szkoda czasu na tego typu gry offline siedzenie godzinami by nabić lvl itp po to by na końcu przeczytać napisy końcowe coś takiego może mieć sens jedynie w grach mmorpg bo tam zabawa nigdy się nie kończy no chyba że zamkną grę ;p )
Moja ocena 5/10 :distrust:
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem jakieś 2h i jest mega :D miałem małe obawy co do sterowania, ale bardzo dobrze i przyjemnie się porusza postacią jak i po samym ekwipunku. W porównaniu z wersja na PC nie zauważyłem jakiś dużych zmian w grafice wręcz chyba nie ma ich w ogóle. Polecam 10/10
 

mustangx

Banned
gra Mega jeszcze jak się gra ze znajomymi to miodzio

Tapnięte z es dwójki!
 

xBox.Rlz.

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra jest mega! Pograłem trochę i już nie mogłem się od niej oderwać, jak byłem w szkole to tylko czekałem żeby wrócić do domu i w to zagrać :D Diablo II było dla mnie bardzo dobrą grą i po narzekaniach na wersję PC nie wiedziałem czy zagram w III, ale teraz nie żałuję! Polecam wszystkim... i lece grać dalej :devilish:
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie też miazga. Klimat z Diablo 2 jest. Już nie mogę doczekać się informacji kiedy dodatek Reaper of Souls będzie wydany na Xboxa
 

1speed1

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest bardzo dobra, a szczególnie ze znajomym/ymi :D Polecam
PS. U mnie też przycisk START nie reaguje, a NA PEWNO działa.. nie wiem dlaczego
Mozliwość wyświetlenia menu start ma wyłącznie drugi gracz - u niego reaguje normalnie
 

panborysek

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem jakieś 60 godzin,nabiłem 60 level barbarzyńcą,przeszedłem grę trzy razy i zaczynam teraz na poziomie infernalnym.Przy tej grze czasu nie liczysz,nie możesz sie oderwać i grasz dalej grywalność 10/10 a na poziomie infernalnym wypadają extra legendarne bronie.Gra kozak.
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście czuję pewien niedosyt w Diablo 3 na konsoli. Głównie z powodu bardzo upośledzonej gry Online.
Co prawda tryb 'kanapowy' się sprawdza i robi szał, przy znajomych i często muszę pożyczać kolejne dwa pady, żeby grać w czwórkę, ale o trybie Online można by tu tylko 'wspomnieć'.
Podczas ładowania gier mamy teksty z 'podpowiedziami'. W jednym z nich widnieje informacja, że aby grać Online należy użyć Szybkiej Gry lub Wyszukiwania Gier. Tego drugiego trybu nie ma i to jest najbardziej kulejąca opcja w Online. Ile razy nie szukam, to zawsze muszę mieszać poziomem trudności, żeby znaleźć ekipę na dane zadanie. Wg mnie powinno być po prostu wyszukiwanie listy dostępnych gier z możliwością zastosowania filtrów, lub po prostu pokazuje - zadanie jakieśtam - poziom trudności jakiśtam - ilość graczy - wejdź do grupy. Tego brakuje mi najbardziej. Często gęsto wrzucam jakieś zadanie bo wiem, że dropi tam coś fajnego, chcę znaleźć ekipę, biorę szybką grę i pach - gra ładuje się w singla. I znowu wyjdź z z gry, zmień poziom trudności i na nowo ładować i pach, znowu ładuje się sam na mapę. Masa czasu stracona.

Pomijając powyższą kwestię, w sumie dla mnie dość istotną, to gra jest bardzo fajna. Grałem na kompie w betę - niestety wtedy mój lapek nie dawał rady. Niedawno zmieniłem procka na I7 w lapku i gra zaczęła jako tako chodzić, ale przy natywnej rozdzielczości matrycy (720p) niestety detale nadal muszą być niskie. A konsola? Wrzucam płytę i gram na 42 calach nie zastanawiając się nad niczym. Śmiga pięknie, nie laguje, nie ma spadków FPS jak to bywa w wielu ostatnich produkcjach - po prostu cud miód malina :)

Sterowanie? Nic do zarzucenia. Może tylko brak możliwości przypisania LT do jakiejś umiejętności, nawet w trybie swojego przypisywania. Własnie w tym trybie brakuje mi 1-2 przycisków na padzie.
Samo sterowanie jest intuicyjne, wygodne, szybkie i bardzo dobrze przemyślane.

Co do bugów - poza kilkoma literówkami i informacją o wyszukiwaniu gier online - nie stwierdziłem chyba żadnych większych. Dziwną tyko rzeczą, ale raczej nie bugiem jest to, że grając postaciami dystansowymi, czyli łowcą demonów lub magiem, gdy się odpowiednio na ekranie ustawimy, to większość potworów nas 'nie sięga' a my je możemy lać równo. Głównie gdy postać stoi w lewym dolnym rogu ekranu, a potwory są w prawym górnym rogu ekranu i dość wolno się do nich zbliżamy.

Jeszcze jedno w online. Grając w ostatnim akcie, po zabiciu diablo, spotkałem się z abuse archanioła. Koleś do niego podchodzi i klika na umór koniec gry, u wszystkich po kolei wyświetla się okienko czy zakończyć grę i przejść do menu. I tak: drop zbieramy przyciskiem A jak wiadomo. Również tym samym przyciskiem akceptujemy wyjście do menu. Co się dzieje? Zbierając liczny drop z Diablo, omyłkowo wciskamy A i wyrzuca nas do menu. Co się dzieje dalej? Jak się nie mylę, drop przechodzi na postać która zostaje w grze. Takim oto sposobem abuser może wygarnąć trochę darmowych itemów.

Z innych kwestii - grę zamawiałem przed premierą - w pierwszym dniu, jak została ogłoszona w wersji na Xboxa 360. W tej kwestii czuję się też lekko oszukany. Gra dotarła do mnie 3. września, czyli wtedy, gdy była premiera na świecie. Ale we wszystkich informacjach 'tylko dla zamawiających przed premierą - infernalny hełm gratis!' lub coś podobnego, o tej treści. Dodatkowo zamawiając w Ultimie załapałem się na brelok Diablo 3 który jest doskonałym dodatkiem. Wracając do hełmu - idę kilka dni po premierze do MM w Bydgoszczy, patrzę na półce - Diablo 3. Na dole pudła co napisane? Infernalny Hełm gratis!
Można rzec, że zostałem/zostaliśmy oszukani. Coś, co miało być exclusivem dla osób które zamawiały grę przed premierą, było również dostępne przy zakupie gry w sklepie w dzień po premierze czy tydzień po niej.

Moja ocena Diablo 3 na Xboxa - ogólna 8,5/10.
Patrząc na grywalność, interfejs - 10/10.
Tryb online kuleje - 7/10.
 

mc55

Użytkownik
Użytkownik
na PC miałem ponad 100h grania w trybie online , grało się fajnie, ale wersja na xbox bardziej mi się podoba , szczególnie dlatego że można grać we trzech razem i ponadto starowanie padem jest rewelacyjne szczególnie jesli chodzi o DH i barba (bo tymi najwięcej gram). Po za tym na PC wydałem chyba z 100 EURO na itemy , a tutaj wpadają fajne rzeczy w normalnym trybie gry.
Oczywiście dochodzi się do mementu że na którymś poziomi staje się już nudne ciągłe strzelanie do przeciwników , bo po dłuższym czasie (gdy postać jest już na wysokim poziomie i masz dobre itemy)grę da się przelecieć w około 1h wszystkie akty (nawet na piekło).
 

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie jako gra online z kumplami świetna, jak się samemu gra trochę nudniej, ale też sporo zabawy :)
8/10
 

Mariusz Jarosz

Świeżak
Świeżak
Na komputerze nie gralem, tylko w pozostale czesci, lecz trzecia czesc jest powalajaca. Warto bylo czekac, grywalnosc, grafika, menu jest bardzo fajnie dopracowane... aczkolwiek troszke jak z The Witcher, ogolnie gra godna polecenia.
 

Do góry Bottom