1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diablo III - Patche i gra multi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darkness13, Maj 7, 2014.

1. darkness13

darkness13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grodzisk Maz.
    Witam!
    Mam pytanie odnośnie Diablo III.
    Posiadam nagraną płytkę z tą grą i gram sobie jak narazie singla,ale mam ochotę poszpilać trochę multi.
    Czy patche do tej gry mogą mi ją w jakiś sposób zepsuć i czy odnośnie grania w sieci na przeróbce nic się nie zmieniło?
    ->Dalej jest ryzyko bana,ale znikome?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tail

Tail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra
    Zainstaluje gre na dysku jak się uda to znaczy że masz dobrą kopie. Później podłącz internet, nic nie powinno się stać z grą. Bana chyba nikt dawno nie dostał. ( Mowa o lt3.0 z innymi nie wiem jak jest.)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu palców.

Wczytywanie...

Poleć forum