Diablo III powstaje w wersji konsolowej! Blizzard szuka pracowników

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paatryk1

Banned

Diablo III zalicza się do wąskiej grupy najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat. Zgodnie z polityką Blizzarda nadal nie wiemy kiedy gra się pojawi i na jakich platformach zagości. Do tej pory wszystko wskazywało, że deweloper zdecyduje się na wyprodukowanie jedynie pecetowej wersji gry, a konsole będą tylko w sferze badań.

Blizzard nie raz powtarzał, że bada sytuację konsol, ale Diablo przynajmniej na razie powstaje tylko z myślą o komputerach PC. Wszystko się jednak zmieniło za sprawą ogłoszenia o pracę opublikowanego przez wydawcę. Co ciekawe ogłoszenie nie nasuwa na myśl, ewentualnego tworzenia Diablo III na konsole. Publikacja jasno stwierdza, że Blizzard poszukuje osoby na stanowisko producenta konsolowego wydania Diablo III.


Wcześniej pojawiały się plotki o ewentualnym rozpoczęciu prac nad konsolowym wydaniem Diablo III, ale Blizzard za każdym razem dementował doniesienia. Tłumaczono się próbami swoich sił na konsolach i koniecznością przetestowania platform pod kątem przyszłych gier studia. Wygląda jednak na to, że już niedługo jedna z najmocniejszych marek na rynku wkroczy w świat konsolowej rozrywki. Pozostaje teraz czekać na oficjalne oświadczenie Blizzarda i zapowiedź pierwszego konsolowego Diablo.

Źródło: Diablo III powstaje w wersji konsolowej! Blizzard szuka pracowników
 

Porcky

Użytkownik
Użytkownik
Z całym szacunkiem dla konsol, jednak nie wyobrażam sobie gry w Diablo na padzie.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z całym szacunkiem dla konsol, jednak nie wyobrażam sobie gry w Diablo na padzie.
Dokładnie i nie wyobrażam sobie żeby wprowadzali jakieś zmiany do wersji na PC ze względu na konsolę... Jeżeli wprowadzą to zatłukę. :p
 

noname

Użytkownik
Użytkownik
Tak samo jak bym miał grać w StarCrafta II na padzie.

No bez jaj. Jak zagram w Diablo III to tylko na PC.
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
A ja powiem że będę bardzo zadowolony jak Diablo III wyjdzie na konsole..... na padzie nie gra się tak źle, wcześniej grałem już w takie gry jak Too Human (kamera nie dopracowana) oraz Sacred 2 (mam zamiar wypróbować jeszcze Torchlight) i w przypadku tych gier nie było tragicznie.. .
 

Szark

Użytkownik
Użytkownik
Diablo 1 ponoć była na psx'ie i ludzie sobie tą wersję chwalili. Więc więcej wyobraźni panowie.
 

Silten

Banned
Jak se nie wyobrażasz to i nie pograsz masz problem. Założę sie ze ledwie 3masz pada w lapie haha
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak se nie wyobrażasz to i nie pograsz masz problem. Założę sie ze ledwie 3masz pada w lapie haha
Śmieszny jesteś to że gra jest dedykowana pod PC oznacza że MUSZĘ w nią zagrać na konsoli? No way! Ja zaopatrzę się w wersję PC i tyle...
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
A ja na konsolę, tyle. Każdy ma inne zdanie, komputer mam przeznaczony do czegoś innego, a nawet jeżeli do gier to do innych. Mam nadzieje, że Diablo będzie na konsoli i nie będzie tak źle.
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra wiadomość. Gra w którą muszę zagrać. Dobrze, że będzie na konsolach bo na PC mi nie poleci :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mówicie, że nie wyobrażacie sobie gry w Diablo na padzie, zanim na konsole ukazał się pierwszy FPS to też wszyscy się śmiali, że nie wyobrażają sobie tego na padzie, i co? i wg mnie na konsolach się gra wygodniej, niż na PC i w dodatku jest bardzo łatwo. skoro chcą wydac D3 na konsolach, to muszą miec jakis pomysł na stery chyba nie?
 

kukiz

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie jestem fanem diablo, to dla mnie po prostu dobra gra jedna z wielu. Jak nie wyjdzie na konsolach to nie zagram w nią. Na PC już nie gram proste.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
mówicie, że nie wyobrażacie sobie gry w Diablo na padzie, zanim na konsole ukazał się pierwszy FPS to też wszyscy się śmiali, że nie wyobrażają sobie tego na padzie, i co? i wg mnie na konsolach się gra wygodniej, niż na PC i w dodatku jest bardzo łatwo. skoro chcą wydac D2 na konsolach, to muszą miec jakis pomysł na stery chyba nie?
Diablo III, nie II ;)

Co do tematu, to napiszę to samo, co w poprzednim. Na padzie grało mi się świetnie w pierwsze Diablo i liczę, że dostanę to samo w Diablo III. Napinacze, którzy piszą, że nie wyobrażają sobie gry na padzie niech żałują, bo moim zdaniem o wiele lepiej gra się na padzie.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Diablo III, nie II ;)

Co do tematu, to napiszę to samo, co w poprzednim. Na padzie grało mi się świetnie w pierwsze Diablo i liczę, że dostanę to samo w Diablo III. Napinacze, którzy piszą, że nie wyobrażają sobie gry na padzie niech żałują, bo moim zdaniem o wiele lepiej gra się na padzie.
literówka :) gry mają to do siebie, że wciagają na dluuugie godziny, i chyba każdy woli się walnąc na kanapie/fotelu/łóżku/materacu i grac w dowolnej pozycji, niż siedziec przed kompem i krzywic kręgosłup : )
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Poprostu niech m$ da nam mozliwosc oficjalnej myszki i klawiatury :)

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Nie wyobrażacie sobie Diablo III na konsole? Zapraszam do gry w Diablo I na PSX...
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Diablo 3 chyba nie bedzie mialo takich mega wymagan, zebyscie nie mogli w to pograc na pc. Przeciez to nie bedzie jakis MEGA FPS/RTS gdzie na ekranie bedzie 10000000 różnych elementów. Nie wiem czemu wszyscy tak sie boją. Star Craft 2 ma w miare małe wymagania. Mam nadzieje ze z D3 bedzie tak samo. Co do konsoli, to gra w D3 na Xpaku to porażka :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co do konsoli, to gra w D3 na Xpaku to porażka :D
a skad wiesz? grałeś? NIE GRAŁEŚ, więc się nie wypowiadaj.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
nie wyobrażam sobie gry w strategie/slashery itp na konsoli ;/ Nawet w Dragon Age. Moze nie mam wyobraźni....?
 

$evik

Banned
Jeśli piszecie, że źle się gra w strategie na padzie, to zagrajcie w Halo: Wars albo R.U.S.E to zmienicie zdanie.

Pomyślcie - jeśli taka firma jak Blizzard decyduje się na zrobienie jednej z najbardziej oczekiwanej strategii, to muszą miec doskonały pomysł na sterowanie. Gdyby na padzie źle się grało w Diablo III, to pozycja Blizzarda i Diablo by znaczie spadła.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom