1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 16, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukkon

Lukkon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Witam
    Jeżeli chodzi o same granie to pewnie jest świetna. Nie wiem nie mam Reaper of Souls. Posiadam zwykłą wersje Diablo III, kolega kupil RoS, chcieliśmy wczoraj pograć na multi.

4. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Beznadziejne rozwiązanie jeśli chodzi o osiągnięcia.... Kupiłem wczoraj grę, aby otrzymać dodatek a nie ponowne odblokowywanie tych samych osiągnięć ! Żenada... Całe szczęście udało mi się grę sprzedać w tej samej cenie ;)

5. Matisan

Matisan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    według mnie gra super,nie wiem może to złudzenie ale jakby grafika wydaje mi sie ładniejsza niż w podstawowej wersji. Gra się przyjemnie.polecam

6. EgZoootic

EgZoootic Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lubie taki gatunek gier więc dla mnie jest B.Dobra :)
    Mam tylko jeden problem z przeniesieniem "save". Grałem u znajomego na swoim koncie Xbox, wbiłem kilka lvl + jakieś itemki po czym zrobiłem "export hero", logując się u Siebie brak save. ;/

7. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ja gram na kompie od premiery Rosa i gra jest warta swojej ceny :d A najlepsze jest to że wychodzi update jakoś na dniach :)))

8. marekincognito

marekincognito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnik, Lublin
    Grafika faktycznie została poprawiona, jak dla mnie gra się fajnie, ale w trybie przygody - dużo zabawy i nie nudzi się. Poziom trudności został według mnie podniesiony co jest na plus. Update wyjdzie też na 360?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

9. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gierka duzo naprawila, fajnie sie gra, 5 akt ciekawy i duzy, krzyzowiec zajebi*ty tylko szkoda ze na live tak malo osob gra prawie nikt ; (

10. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    @up no ja pykam sobie na livie i muszę przyznać, że sporo ludzi gra zawsze znajdzie się grupa dla mojej czarodziejki w trybie przygodny na najwyższej udręce. Sam tryb bardzo fajny, wiele fajnych rozwiązań jak np wylatują tylko te plany których nie mamy jeszcze noi oczywiście zmiana właściwości w przedmiotach. Jedyny minus to, że kazali sobie zapłacić ponownie za podstawkę

11. volder

volder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra wygląda chyba ciut ładniej. Mam nadzieje, że patch który będzie na PC również dadzą na konsolki.

12. olo1928

olo1928 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    gra wygląda ładnie, chodzi płynnie, ekrany wczytywania trwają maksymalnie 4 sekundy. bez zastrzeżeń, 10/10

13. Morph

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    W dniu premiery wyszedł patch z 2.0.5 na 2.0.6 i na tym koniec supportu ze strony Blizzarda. Wersje PC, PS4 i Xone dostaną aktualizację w najbliższym czasie i będą dalej wspierane

14. Polluks

Polluks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toruń
    Mnie bardzo wciągnęła. Już dawno nie siedziałem po nocach, żeby w coś grać. Daję grze 8/10

15. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Z chwilowo braku ochoty na bardziej wymagające wyzwania (i mając rgh) postanowiłem zobaczyć o co z tym całym Diablo chodzi. Ostatnio grałem w Diablo I jakieś 15 lat temu. Moje refleksje:
    + ładnie wygląda
    + potrafi wciągnąć i zrelaksować na długie godziny
    + działa szybko, ładuje się ekspresowo
    + full polonizacja

- pierdyliard znajdziek na każdym kroku
    - kasa jest zupełnie zbędna ze względu na ilość wyposażenia którą się ciągle znajduje
    - gram na drugim poziomie trudności (nazywa się chyba Trudny) i gra jest absurdalnie łatwa, praktycznie sama się przechodzi
    - technika walki polega na trzymaniu jednego bądź 2 guzików
    - infantylna historia w tle

Jaki ktoś chce lekkiej łatwej i przyjemnej rozrywki na ekranie akurat na 1 weekend to Diablo III jest wg mnie w sam raz.

16. mano

mano Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rzeszów
    wszystko fajnie, ale nadal idzie spotkać graczy z modowanymi itemami to samo tyczy sie kopiowania.. myślałem ze to jakoś zablokują

17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gra nie jest zła, ale to wszystko już było. Po pewnym czasie zacząłem odczuwać znużenie. Na plus świetna pełna polska wersja tej gry.

18. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jak dla mnie ta gra to taki trochę oksymoron - rozgrywka ewidentnie dziecięca a na pudełku PEGI 16. Gdyby to wszystko co się tam dzieje było z klocków to Tt Games nie miałoby się czego wstydzić, a dzieciaki umilałyby sobie czas w oczekiwaniu na LEGO Batman 3.

19. Morph

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Może i gra wydaje się łatwa ale tylko na niskim poziome trudności (tj < Udręka I) i przedmioty można na bieżąco zmieniać ale niestety złoto idzie jak woda na drobne zmiany w przedmiotach z 70 poziomu (1 mln za jedno klikniecie :S). Co do historii to dla fana się ona nie liczy :D. Chcąc zaszaleć na najcięższym poziomie trudności w czteroosobowej grupie trzeba jednak coś więcej niż przypadkowe przedmioty i spamowanie dwóch przycisków.

@mano
    No niestety nie zablokowali. Tacy ludzie psują cała zabawę. Dlatego właśnie Blizzard zrezygnował z dalszego wspierania poprzedniej generacji konsol. Takim czy innym sposobem można pogrzebać przy każdej grze ponieważ dane z gry są u ciebie, w konsoli lub na pendrivie.

20. dan14nr

dan14nr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. O jakich znajdźkach mówisz? Dzienniki itp. są raczej po to, żeby bardziej zaznajomić gracza z otoczeniem. Często i tego, który nie zna historii z Diablo II.
    2. Oj nie jest - uczysz się nowych receptur u rzemieślników, a na 70 od cholery kasy idzie np. do gemów,
    3. Bo Diablo III to gra, która pokazuje pazury na najwyższych poziomach trudności (masz poblokowane) oraz na HC, gdzie raz padniesz i Game Over ;) Ta gra jest stworzona do wielu miesięcy grania, zbierania lepszego lootu i zwiekszaniu poziomu trudności. RoS dodał też parę fajnych rzeczy i Przygodę.
    4. Powodzenia na kolejnych poziomach trudności w spamowaniu jednym, czy dwoma skillami. Na najwyższych poziomach musisz mieć dobry build i itemki pod niego.
    5. Mi się podoba, ale historia w Diablo III to bardziej powód do zabijania. Jest fajna, daje smaczków, ale to w dalszym ciągu tylko jakaś podstawa. Trochę jak z częścią strzelanek, gdzie fabula to glównie powód do strzelania.

Dodam, że cheaterzy nie psują gry aż tak bardzo. Po prostu nie grajcie z nimi i po sprawie - widzicie, że ktoś nie gra fair to kick albo leave (zależy od hosta) i papa. Na forach ludzie tworzą swoje paczki znajomych, z którymi grają i jest ok. Wkurza tylko brak supportu ze strony Blizzarda, bo na starszych konsolach i tak będzie grała większość konsolowców.

21. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    gra miodna , wciąga nabijanie levelu poziomu rozbudowania umiejętności , zdobywania rzadkich przedmiotów itp ,bardzo ładna płynnie działa , mam wrażenie że w miarę łatwo się zwalcza większych bossów po napakowaniu postaci - poziom trudności podstawowy , posiadam wersję także na XO(jeszcze nie odpalona pobieram) więc wkrótce zedytuję dla porównania własnych odczuć , wczesniej grałem w diablo1 na psx lata temu , diablo 3 jakoś przespałem

Wczytywanie...

Poleć forum