1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diablo III ROS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Łukasz Olejnik, Listopad 2, 2014.

1. Łukasz Olejnik

Łukasz Olejnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Witam. Mam pytanie to graczy, jeżeli tutaj tacy są (ci id Diabla ofc), czy opłaca się kupować tą grę? Ciekawie wygląda w niej multi, można spotkać jeszcze tam rodaków?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    W multi nie grałem,ale kampania jest bardzo ciekawa,jest to gra która z nielicznych wciągnęła mnie na tyle by zarywać noce. :)

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Kampania i multi mam ograne każdy lvl :) na wszystkich pstaciach 70 lvl :) polecam na poziomie udręka VI jest taka młucka że poezja :D

Wczytywanie...

Poleć forum