1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diagnostyka: napęd "bricked" / laser / źle wgrany flash?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nubek, Wrzesień 19, 2013.

1. nubek

nubek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie, mam nadzieję że tym razem mój temat zostanie.

Postanowiłem odkurzyć starą, zbanowaną konsolę (GTA V). Była ona u szwagra, bo mi nie była potrzebna zbanowana konsola. Ten lubi majsterkować i nie wiem, co tak naprawdę z nią jest. Liczę na waszą pomoc. Byłem w serwisie, ale wydał mi się on średnio profesjonalny, zgłaszam się więc do was.

Do rzeczy. Miałem tam iExtreme (z września 2009). Ban nastąpił jakoś w listopadzie/grudniu. Szwagier wziął, rozkręcił, itp., nie za bardzo chyba wiedząc co robi. Teraz sprawa wygląda tak, że prawdopodobnie dash z pendrive'a cofnął przeróbkę. Piratów nie czyta, oryginałów też - "To play this disc, put it in an Xbox 360 console" (obecnie to się zmieniło na błąd o niemożności odczytania płyty). Przeczytałem, że to może być problem z kluczem DVD (nie posiadam takowego). Czytałem, jak go odczytać, ale sam nie mam sprzętu - a serwisant tego nie umiał, zaproponował, by wymienić laser.

I tu pytanie do was. Jak mogę sprawdzić, czy to faktycznie laser, czy może napęd jest "bricked", a może źle wgrana/nadpisana przeróbka? Jakaś metoda bez podłączania do kompa i test Jungleflasherem? Nagraną GTA V pod LT+3.0 niby odczytało, było coś, że gra wymaga aktualizacji, której nie odnaleziono... Napęd to BenQ (białe kabelki), konsola jest z 2007 - 07 - 09 i ma HDMI - wg poradnika Falcon. Dash: 2.0.13141.0.

Proszę o jakieś porady, a przed ewentualnym usunięciem tematu o jakieś informacje dot. tego, o co mam temat uzupełnić, by był zgodny z regulaminem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Samemu przy odrobinie szczęścia że w pc masz dobry kontroler odzyskasz klucz, jednak jeśli go tam nie będzie ( w napędzie) jedynie rgh w celu odzyskania klucza lub ogólnie zrobić na niej i przy okazji zrobić napęd można. Koszt jeden i dużo możliwości których sam napęd nie zaoferuje.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

4. nubek

nubek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wątpię, czy mam owy kontroler - posiadam jedynie laptopa...

A ile kosztowałoby RGH takiej konsoli? I wie ktoś, czy zajmują się tym w okolicach łódzkiego (najlepiej w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego)? Są jakieś forumowe ogłoszenia? Wolałbym przy okazji dać zarobić komuś stąd niż zupełnie obcej osobie ;)

Aha, i czy jeśli laser jest uwalony, to nie robi róznicy przy tej przeróbce? Domyślam się, że nie, bo całość odbywa się na dysku....

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dział giełda, i tam szukaj.
    Napęd w niczym nie przeszkadza.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum