1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE: "Battlefield 3 zaspokoi fanów samotnej rozgrywki, jak i zabawy w sieci"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Lipiec 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Seria Battlefield od zawsze kładła główny nacisk na tryb multi. W przypadku Battlefielda 3, pełnoprawnej kontynuacji cyklu, będzie jednak inaczej, o czym poinformowali w jednym z wywiadów twórcy gry.

Patrick Bach, producent wykonawczy gry oraz Lars Gustavsson, główny projektant multiplayera, w wywiadzie dla magazynu Edge wyjaśnili, że twórcy Battlefielda 3 chcą tym razem zaspokoić potrzeby zarówno miłośników samotnej rozgrywki, jak i zabawy w sieci.

Jak tłumaczy Bach:

Jak dodaje Gustavsson:

Jak mówi:

Źródło: DICE: "Battlefield 3 zaspokoi fanów samotnej rozgrywki, jak i zabawy w sieci" / CD-Action

Osobiście obawiam się tego, że jeśli tak bardzo chcą dopieścić singla, multi może nie wyjść na taki na jaki oczekuje większość fanów. Tak przy okazji ma ktoś maila kontaktowego do EA Polska lub link do ich facebooka bo nigdzie nie mogę znaleźć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zaspokajać to powinna kobieta, a nie gra i jej twórcy hehe ;D

Ja osobiście w gierkach bardziej cenię singla/ co-opa niż multi po necie więc dobrze że się starają dopracować ;)

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jak dla mnie singiel jest takim treningiem przed multiplayerem. Strzelasz do botów, wczuwasz się w sterowanie, uczysz się map i broni. Kończysz singla i przechodzisz na multi z mniej/więcej wytrenowanym skillem. Nigdy nie zaczynałem od multi, bo moim zdaniem jest to bez celowe. To tak samo jakby zjeść batona w sklepie i zapłacić przy kasie za sam papierek.

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli o mnie chodzi , to jestem raczej graczem starej daty i cenię sobie dobrego singla , reszta to dodatki. Dla mnie to gra jest czymś co powinno się przeżywać samemu.

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mi głównie zależy na multi.
    Single to dodatek :)

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie wiem jak wy, ale ja tego 'przekonywania' mam dosyć. Niech robią wykur*istą grę, a nie pitolą jaka to ich gra będzie niewiarygodna itd. To się okaże jak BF3 wyjdzie, na razie to sobie mogą mówić.

8. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Dokładnie, single jest dla wczucia się w grę. Potem tylko multi i bicie leveli :D

9. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ciekawe na ile godzin starczy single player .Mam nadzeje ze wiecej niz 7 h.

10. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie jak ja. Dla mnie liczy się fajna fabuła. W przypadku Battlefield'a 3 myślę, że jak zwykle możemy liczyć na solidnego multi bo to już symbol tej gry. Singiel pewnie będzie dobry, ale za to krótki, a tego typu wypowiedzi producenta to wiadomo, że tylko czysty marketing. Dla tego singla i tak go kupie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum