1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE: "Błędy w Battlefield 4 znane, pracujemy nad łatką"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 4, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dobra wiadomość dla tych, którzy kupili już Battlefield 4 i zmagają się z licznymi błędami. DICE przyznało, że problem jest im znany i że pracują nad rozwiązaniem. Podali też, naprawa których bugów jest dla nich priorytetem.

Jak powiedział przedstawiciel DICE:

Pełną listę błędów w Battlefield 4, nad którymi w pierwszej kolejności pracuje DICE możecie zobaczyć TUTAJ.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Mam nadzieję, że patche będą szybciej wypuszczać, a nie tak jak było w przypadku BF3 - Patch + DLC

4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Coraz to lepiej widzE :D

po co wgl wypuszczaja takie cos z bledami , z GTA ONLINE to samo bylo :) dopiero 5ciu dniach po premierze udalo mi sie normalnie pograc

5. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Gra zaje**sta. Niestety błędy z restartami serwerów oraz "Battlefield 4 przestał działać" doprowadzają do nerwicy.
    Na plus mogę zaliczyć bardzo dobrą optymalizację gry na PC (lepsza niż w przypadku BF3) oraz fajnie rozbudowany tryb Multiplayer.
    Myślę że jeżeli chcą rywalizować z CoDem to powinni jak najszybciej naprawić błędy, ponieważ spora liczba osób kupiła grę na premierę a nie może normalnie pograć.

6. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
    Gra tak syfiasta że szkoda gadać znajduje się zresztą w topowej liście porażek na metacritic a twórcy tak się wstydzą gry że prawie kazda 10 wystawiona przez ludzi jest podejrzana czyli - jedyne ocenione gry to BF4 na każda platforme i Fify podejrzane . - Oczywiście odnoszę się do wersji na currentgeny

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak się wypuszcza betę jako pełną wersję, to tak jest. Pamiętacie zamieszczony cytat IGN'u przez EA na okładce BF4? - "Frostbite 3 and Battlefield 4 put Call of Duty: Ghosts to shame". Obawiam się, że tym razem będzie dokładnie na odwrót.

8. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Taka prawda że BF4 jak i 3 były kierowane głównie na PC. Tam wyglądają naprawdę ładnie. No i 64 graczy.
    Pomijam błędy z serwerami bo to inna bajka. Graficznie na X360 wygląda - słabo. To fakt ale chyba nikt nie oczekiwał DX11 i innych bajerów na currentgenach ?
    Ogólnie jest tak że wszelakie filmy promocyjne są nagrywane na PC, a potem dziw że gra wygląda inaczej niżeli powinna na danej platformie. Widziałem bete na PC i na X360, już wtedy można było wywnioskować że jednak kolosalnych zmian nie będzie względem konsol.

Dlatego dawno zainwestowałem w mocnego PC i takie tytuły jak przykładowo BF4/Crysis3 ogrywam właśnie na blaszaku żeby nie robić sobie smaka a potem dostać takiego oto "rodzynka".

Odnośnie CoD: Ghosts to gra jedzie na tym samym silniku, trochę zmodyfikowanym. Grałem w BO1 i BO2 i szczerze kolosalnych zmian w grafice nie widziałem, podobnie w MW3. Dlatego zakładam (mogę się mylić) że poza kilkoma oskryptowanymi akcjami dużo się w grze nie zmieni. Tryb Extinction wydaje się nawet ciekawy (ot taka odskocznia od zombie) ale myślę ze po paru godzinach się znudzi. Zobaczymy. CoD na X360 i PC wygląda tak samo, no dobra może na PC lekko lepiej więc w tym przypadku raczej ludzie nie będą tak zawiedzeni jak przy BF4 w którym było od dawna wiadomo że na PC rozwija skrzydła.

Premiera Ghosts już jutro więc zweryfikujemy .

Wczytywanie...

Poleć forum