1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE: „Chcemy zaoferować Wam różnorodność!”

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Lipiec 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

DICE kolejny raz stara się przekonać nas, że tej jesieni zakup Battlefield 3 i "olanie" Modern Warfare 3 od Activision, będzie jedynym słusznym postępowaniem. Nie starają się nam jednak wcisnąć pudełka z grą przez gardło (na razie) jednocześnie trzymając w żelaznym uścisku nasze portfele, a snują wizje o tym, jakie nastawienie mieli przy okazji tworzenia najnowszej odsłony Battlefield. I że będzie to zupełnie inna gra niż Battlefield 2 wydany na komputerach klasy PC w 2005 roku...

Główny projektant trybu wieloosobowego w Battlefield 3, Lars Gustavsson z DICE:
    Battlefield 2 z 2005 roku był naprawdę świetnym tytułem. O co więc chodzi?
    Czy możliwe jest zadowolenie dosłownie każdego?

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Zadowolić wszystkich się nie da, ale jestem pewny, że w BF3 i tak będzie większa swoboda, niż w np. MW3. W tekście mamy świetny przykład, będzie drużynowy deathmatch, myślę, że jest to wycelowane głównie w fanów CoD'a. Hardcorowi wyjadacze nadal będą mieli swoje duże mapy, na których mogą godzinami obmyślać taktykę do zwycięstwa.

Duży plus dla DICE :)

4. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bla bla bla gadanie, podobne do gadania politykow przed wyborami. Mialo byc pieknie i bylo przed pokazem gameplaya z konsol, zobaczymy czy bedzie tak pieknie jak wyjdzie demo z tej cudownej i nieograniczonej gry.

5. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PR na poziomie katastrofy Smoleńskiej. Dzień bez news-a o BF 3 - dzień stracony. Zaraz otworze lodówkę a tam BF3...

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja rozumiem że czasy się zmieniają ale tak jak od czasów prehistorycznych koło pozostało kołem tak Battlefield powinien pozostać starym dobrym Battlefieldem. To co robią w BF3 przypomina mi CoD-a Z bardzo dobrej jedynki i dwójki do gorszej 3,4,5,6 etc. I tak samo jak CoD który jest genialną serią i każda część jest na swój sposób dobra, tak wiem że BF3 będzie w porządku, to nie będzie to samo co BF2 ale będzie ciągle dobrą grą.

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    zaczną tak kombinować mydlić oczy fanom starego BF, a po premierze zdziwienie czy to jest BF3 !?

8. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem zanosi się na potężny cios dla Activision i całego tego śmiesznego ostatnimi czasy CoDa.
    Trailery, słowa ludzi z DICE mogą wydawać się trochę cukierkowe, ale gra będzie wymiatać tak czy inaczej.
    By the way. Koszt map packa do CoD:BO to chyba 1200MSP, no nie ? Undead Collection do RDRa w promocji kosztowało 800MSP (o ile się nie mylę), więc tylko pogratulować.

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Pożyjemy, zobaczymy, jak to mówią: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca"...

10. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Ja nie mam pojęcia co wy macie do COD'a
    Wszystkie części były *********, nie wiem czemu macie takie poryte spojrzenie na tą markę.
    Activision, Treyark czy *** wie jak. Są to dobre firmy i zrobiły zajebistą serię COD'a i to widać po sprzedanych egzemplarzach.
    nie wątpię w potęgę Battlefielda 3, ale uważam że te ich przechwalanie i ich niby zmiany bla bla, [******** jak potuczeni] zniesmaczą tę gre, i wszyscy którzy tak bardzo są podnieceni się zawiodą na całej lini.

P.S Battlefield Bad Company ==> Była to ********* gra a co zrobili z Medal of Honor??
    Już totalna klapa, a w szczególności Single który był z******, zabugowany skurwiały szmelc.
    Bo zrobili jakiś myk że jeden oddział za Multika drugi za Single i *** z tego wyszedł
    ***** nie mam siły.... i chyba dostanę ostrzeżenie, ale nie mogę was słuchać i ***.

11. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Freeman94 ---> COD jest dobrą grą. Ale gracze potrzebują czegoś nowego. Nie można ciągle odgrzewać tego samego kotleta bo się robi nie smaczny. Jak śpiewa Markowski "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść nie pokonanym". COD trochę za długo jest na tej scenie. I ciągle leci na tym samym. Dlatego myślę, że BF3 sprzeda się tym razem lepiej, bo gwarantuje coś nowego. I COD będzie dalej fajny... Ale BF3 da coś nowego. I to przyciągnie. To sprawi, że będzie lepszy. Jeżeli Activision nie zmieni polityki to daleko nie poleci. Nie chce już mówić o tym, że COD to chyba teraz ich jedyna gra. I 100% daje, że zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie się do nich zbliża wraz z premierą BF3. I mają poważny problem skoro ich jedyny argument to "kupujcie tego samego COD'a, bo chodzi w 60fps'ah". Przecież to śmieszne.

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Co mam do Coda? To że co rok dostaję to samo, drogie są dodatki (tak wiem, nie muszę kupować toteż tego nie robię), a przede wszystkim do Cod'a mam skopane multi. Jest po prostu bez sensu... Sam chaos, boty i nubki biegające za fragami, mało realizmu. Po prostu ta gra mi się nie podoba - ot co. Single to inna sprawa. Single podobał mi się w Cod 1,5 i 7 czyli World at War oraz Black Ops, w pozostałych częściach był nudny. Po prostu to mam do Cod'a - że mi nie odpowiada :) Jeżeli nie możesz tego zrozumieć to albo masz mało lat i chcesz innym udowadniać co jest lepsze, albo po prostu jesteś zaślepiony jedną gierką hehe ;) Wolę pograć w Bad Company 2, albo Counter Strike 1.6 ;) To są dobre gierki na multi. Oczywiście - Tobie nie muszą się podobać toteż nie obrażę się ;)

Zobaczymy tą różnorodność :) Jeżeli gra będzie w 100% jak Bad Company 2 to się nie obrażę. Tamten sposób prowadzenia gry jest wręcz idealny. Wielkie mapy + pojazdy + od groma graczy to jest to hehe

13. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    good to powiedziałeś i za to cię szanuję. :)
    może wcześniej mnie poniosło trochę, no każdy ma niekiedy takie dni.
    Pozdrawiam :)

W sumie masz rację, nic dodać nic ująć, ale ta gra ma coś w sobie to musisz przyznac że i tak chce się w nią zagrać.

P.S no Activision ma nie za ciekawą sytuację, COD to ich flagowy produkt i jak się nie sprzeda w zadowalającej ilości to będą mieli problem.

Edytuj posty /Jechu

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dobrze że chcą trafić do większej ilości odbiorców za sprawą różnorodności, bo np deathmatch mi w BC2 kompletnie nie podszedł, wg mnie (podkreślam!) taki tryb jak dm nie pasuje do takiej gry i takiego stylu. Ale Rush i Conquest jest wręcz stworzony pod tą grę i w te tryby grało mi się najlepiej, taktycznie, ale i z umiejętnościami strzeleckimi, ale nie ma co ukrywać że gdyby nie taktyka to nawet dobre k/d ratio na nic by się zdało, i za to uwielbiam BFa. Obstawiam że przy BF3 najwięcej godzin spędzę na trybie Rush : D na każdej mapie będę miał obcykane taktyki zarówno atakując jak i broniąc, i to każdą klasą : D

15. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nie wiem czy tak zadowolą wszystkich, wiele osób woli coda za szybka akcje a w bf3 tak sie raczej nie bedzie dało a przykładem jest tego BFBC2

16. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla wszystkich znaczy dla nikogo, jeżeli spłycili podobieństwo do bf2 to olać to.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum