1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE chwali się pięknymi planetami ze Star Wars: Battlefront i zaprasza do eksploracji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy Star Wars: Battlefront (2015) potrafią pobudzić zainteresowanie swoją produkcją... W Sieci pojawił się mały spot przedstawiający planety, na których wkrótce rozpoczniemy efektowne starcia. Film zapowiada wydarzenia i pozwala nam eksplorować planety.

Twórcy postanowili zaprezentować lokacje i właśnie z tego powodu możemy zerknąć na efektowny zwiastun. Całość prezentuje się naprawdę wykwitnie, a warto przypomnieć, że w Star Wars: Battlefront (2015) otrzymamy możliwość biegania po czterech planetach:

• Endor
    • Tatooine
    • Sullust
    • Hoth
    Jednocześnie na witrynie StarWars.EA.com możemy wziąć udział w eksploracji każdej z planet – interaktywne zwiastuny zatrzymują się w kilku momentach i dzięki temu możemy zobaczyć szczegóły broni, postaci, a nawet zerknąć na materiały z przygotowania tytułu.

DICE wraz z Elektronikami w konkretny sposób pobudzają zainteresowanie na najnowszego Battlefronta. Gra zapowiada się na przyjemną strzelankę, na którą powinni wyczekiwać miłośnicy uniwersum.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kornik16

kornik16 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie bomba. Najpierw ogram ea access a potem do sklepu :)

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja grałem w BETE i multi bardzo mi się spodobało także kupuję w ciemno w dzień premiery...

Wczytywanie...

Poleć forum