1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE jest gotowe na nową generację konsol

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Kwiecień 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Co jakiś czas, któryś z liczących się deweloperów postanawia dorzucić swoje 3 grosze do tematu nowej generacji konsol. W dniu dzisiejszym nadeszła kolej na Patricka Bacha z DICE, który stwierdził, że jego studio, uzbrojone w potężne narzędzie jakim jest Frostbite 2.0 napędzający Battlefield 3, jest doskonale przygotowane na nadejście Next-Genów.

Bach powiedział na łamach serwisu CVG, że Battlefield 3 wyciśnie absolutnie ostatnie soki zarówno z PlayStation 3 jak i Xboksa 360 (który raz słyszmy podobną wypowiedź?). Później jednak dodał:

Nie wiem jak Wy, ale ja, zamiast słuchać o rychłym nadejściu kolejnej generacji, wolałbym zobaczyć materiały prezentujące jak radzi sobie nowy Battlefield na konsolach, bo póki co, jego działanie zarówno na konsoli Sony jak i Microsoftu, pozostaje pod wielkim znakiem zapytania.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Czekamy na gameplay z konsol.. bo jak tu preordera zamówić skoro nawet nie wiadomo jak to wygląda :D.

4. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Niech pokażą tą super-uber-pro-hiper-ultra oprawę audio/wizualną na jakimś gameplay'u. Bo wdg. mnie jest to tylko podkręcanie atmosfery przed premierą tej gry i reklama przy okazji. A co do nowej generacji konsol to wszystko fajnie - jednak mi wystarcza mój poczciwy biały klocuszek, gdyż ja nie oczekuję jakiś fajerwerków graficznych, chcę się po prostu dobrze bawić.

5. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Zgadzam się z kolega powyżej :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak każdy już jest gotowy i chce next genów a jakby wyszły to jakiś czas by minął zanim zaczęli by w pełni korzystać z tego w swych grach..

7. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wszyscy ****ie jak tylko usłyszycie o next-genach, ale niestety fakt jest taki że one muszą się niedługo
    pojawić bo obecne są po prostu za słabe. Na technologii sprzed 6 lat nie wyciśnie się tego
    co na nowym i7 intela. No sorry ale fakty bolą. Ja chcę lepszej grafiki, ja chcę
    fajerwerków i chcę przełomu. A nie ciągle siedzą na tym samym 6 lat i jeszcze
    w to brną.

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Zgadzam się. Nie wiem czemu ale już coraz mniej znaczy dla mnie w grze oprawa graficzna , a bardziej liczy się tylko zabawa z grania. Nawet te gameplaye z Battlefielda 3 nie robią jakiegoś wielkiego wrażenia. Nie wiem jak Wy , ale ja oczekuję od następnej generacji dużo więcej niż pokazuje to w swojej grze DICE. Jeśli tak mają wyglądać fps'y na kolejnej generacji to uważam , że obecne konsole jeszcze powinny się utrzymać. Nie ma jeszcze tego WOW! Ja to chcę już teraz!

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja od x360 przeniosę się na nową generację dopiero wtedy, gdy zamkną serwery do CoDa4 ;0

10. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Jak dla mnie może to jak Crysis wyglądać, nie kupię kompa do grania, bo jak wielu wspomina, grafa na X'ie mi wystarcza.

11. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ciekawe... nowa generacja będzie za 2 lata więc jeszcze dużo się zmieni

12. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo dobrze powiedziane.

13. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Ja od następnej generacji nie oczekuję super grafy ,ale grywalności i jakichś innowacji czyli czegoś co mnie poprostu zaskoczy.

14. godofentertainment

godofentertainment Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tej chwili to ponoć ma być rewolucja z obecnym xboxem, inny sposób programowania ma przynieść znacznie lepszą grafikę niż obecna. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

15. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    O ile się nie mylę to nie nowy sposób programowania, tylko zapisu danych na płytach dzięki czemu więcej miejsca będzie na dane z gry. :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum