DICE na ostatnią chwilę wprowadza ważne zmiany w trybie multiplayer gry Battlefield 3

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Grał ktoś w Battlefielda Bad Company 2 beta? było mnóstwo błędów, a po premierze? Multi jest według mnie najlepsze i bijje każdą grę.
PO TO JEST BETA ŻEBY POSPRAWDZAĆ BŁĘDY I TO NAPRAWIĆ!!!!!!!!!!!!!!!
Nareszcie ktoś to powiedział!
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby nie beta to bym nie anulował pre-ordera ;p To co w niej zobaczyłem po prostu mnie (i nie tylko mnie) zawiodło. No ale cóż. Zobaczymy po kilku tygodniach jak się ludziom gra i może na święta się zaopatrze...
Ciekawi mnie jak zachowałbyś się, gdybyś zagrał w betę CoDa. A nie, czekaj, nie zagrałbyś.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Zareagowałbym tak samo. Gdyby mi się nie spodobała beta to bym poczekał z zakupem pełnej wersji aż wszystko będzie okej i kupił używke bo nie musiałbym się martwić o głupie online pass ;)

człowiek napisze swoją opinie i od razu pół forum z pełną gębą do niego ;] Kiedyś forum trzymało poziom, a teraz same kłótnie fanboye wywołują... szkoda ;/
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawi mnie jak zachowałbyś się, gdybyś zagrał w betę CoDa. A nie, czekaj, nie zagrałbyś.
Beta była na tym całym turnieju Call of Duty XP. Na YT jest mnóstwo filmików i z tego co widziałem było bardziej dopracowane niż BF3.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Bo co tu nowego mają wprowadzać? Jedynie balans nowych zabawek i tyle. BF3 to nowy silnik, wszystko nowe więc bugi były w becie.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Beta była na tym całym turnieju Call of Duty XP. Na YT jest mnóstwo filmików i z tego co widziałem było bardziej dopracowane niż BF3.
W końcu ten silnik optymalizują już parę ładnych lat, to trudno żeby było inaczej :D

Z tego co widziałem po gameplayach to sporo naprawili, więc na premierę Bf3 powinno być zupełnie inną grą niż widzieliśmy w becie :)
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kiedyś forum trzymało poziom, a teraz same kłótnie fanboye wywołują... szkoda ;/
Ehh... tak samo z "co nowego".
Teraz 90% tematów w tej zakładce to o przeróbce:/

Nie rozumiem jak można anulować pre-ordera przez bete:/ Przez 1 mapę, 1 tryb, a może przez bugi, które są wyłapywane właśnie dzięki becie:/
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grał ktoś w Battlefielda Bad Company 2 beta? było mnóstwo błędów, a po premierze? Multi jest według mnie najlepsze i bijje każdą grę.
PO TO JEST BETA ŻEBY POSPRAWDZAĆ BŁĘDY I TO NAPRAWIĆ!!!!!!!!!!!!!!!
Beta BF3 była po to by sprawdzić obciążenie serwerów - Do szukania i eliminacji błędów była beta zamknięta. Najwyraźniej Dice nie chce zaliczyć faila jak to miało miejsce z Mortal Kombat.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Beta BF3 była po to by sprawdzić obciążenie serwerów - Do szukania i eliminacji błędów była beta zamknięta. Najwyraźniej Dice nie chce zaliczyć faila jak to miało miejsce z Mortal Kombat.
Jest dokładnie tak jak mówisz, sam to czytałem na zagranicznych forach i stronach. Więc ten kto anulował preorder ... po prostu walnął faila, bo w przyszłym tygodniu odpalimy na naszych sprzętach najlepszą strzelankę roku ! Peace!
 

65userow

Banned
A czy tą tzw. betę BF3 da się nazwać betą? Jak już to pre alpha. Ale może tak zostać bo DICE zrobiło od razu widok na cały kosmos, natomiast w CODzie niestety nie da się zapaść pod ziemię... Szykuje się jedna z większych kaszanek w tym roku :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A czy tą tzw. betę BF3 da się nazwać betą? Jak już to pre alpha. Ale może tak zostać bo DICE zrobiło od razu widok na cały kosmos, natomiast w CODzie niestety nie da się zapaść pod ziemię... Szykuje się jedna z większych kaszanek w tym roku :)
Trzeba było zagrać w tą betę więcej niż 5min a nie teraz perdolić głupoty. Drugiego czy trzeciego dnia bety już nie dało się wejść pod tekstury, naprawili szybko to, jak i wiele innych błędów.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Posłuchajcie tego gościa, na prawdę dobrze gada i wielu co się jeszcze zastanawia czy brać BF'a na pewno dojdzie do wniosku żeby brać Battlefielda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
"Dice na ostatnią chwilę wprowadza ważne zmiany w trybie multiplayer" - czyli jak zyskać darmową mini-reklamę swojego BF3. Jak wprowadzą owe zmiany do wersji sklepowych, skoro one są już powysyłane do sklepów?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Na XBL już jest patch, bodajże 167mb.
 

zupos

Świeżak
Świeżak
A jak to jest z pre- orderem na gram.pl piszą ze wyślą 25.10.11 a premiera jest 27 albo 28 więc jak będzie można grać np 26.10.11 ??
 

GutsherPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie bedzie mozna zagrac wczesciej w Polsce jak 27 pazdziernika, nawet jak dostaniesz gre wczesniej to w multi nie zagrasz.

Na PC mozesz bawic sie w zmiane IP poprzez tunel VPN oraz zmiane czasu i daty systemu, wtedy zagrasz juz 24.
How to play Battlefield 3 early! [PC/Origin] - YouTube
How to unlock Battlefield 3 on the 24th | Page 2 | BATTLEFIELDO Forum
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Nie bedzie mozna zagrac wczesciej w Polsce jak 27 pazdziernika, nawet jak dostaniesz gre wczesniej to w multi nie zagrasz.

Na PC mozesz bawic sie w zmiane IP poprzez tunel VPN oraz zmiane czasu i daty systemu, wtedy zagrasz juz 24.
How to play Battlefield 3 early! [PC/Origin] - YouTube
How to unlock Battlefield 3 on the 24th | Page 2 | BATTLEFIELDO Forum
Czyli będą dwa dni na przejście singleplayer :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czyli będą dwa dni na przejście singleplayer :D
Na konsolach tak, jeżeli ktoś gra na PC to bodajże do singla też jest potrzebne połączenie przez Battlelog więc może być kupa z grania przed premierą :p

@Down
Racja, ale dla Europy mogą być oddzielne serwery ;)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na konsolach tak, jeżeli ktoś gra na PC to bodajże do singla też jest potrzebne połączenie przez Battlelog więc może być kupa z grania przed premierą :p
Nie koniecznie, battleloga uruchamiają we wtorek (25) bo wtedy jest premiera w USA
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś wie kiedy następuje wysyłka w ultimie?

A co do tematu to mi to wszystko jedno czy dostane patcha że tak powiem z pudełkiem ;D czy po tygodniu katowania..
 

Do góry Bottom