1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE nie ma litości dla oszustów w Battlefield 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 9, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Oszust na oszuście i oszustem pogania - a przynajmniej tak się sprawy mają na wielu serwerach Battlefielda 3. DICE nie chowa głowy w piasek i ściga nieuczciwych graczy.

Oszuści w grach to oczywista oczywistość - zupełnie jak podatek VAT. Ale DICE o tym wie i sukcesywnie "czyści" serwery Battlefielda 3 z nieuczciwych graczy [czyt. cheaterów]. Daniel Matros z DICE poinformował właśnie, że firma wyłapała, a następnie zajęła się wieloma graczami, którzy pozwolili sobie na kantowanie w grze. Niebawem mamy poznać konkretne liczby, dzięki którym dowiemy się, ilu cheaterów udało się złapać i raz na zawsze przegnać z serwerów BF3.​

źródło - Gamezilla​

Jeśli wierzyć jednemu z komentujących na gamezilli, to zbanowanych zostało już około 3000 graczy, ale... czy to dużo? Nie mniej, jest to i tak dużo lepszy wynik, niż u konkurencji, która cheaterami się praktycznie nie zajmuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zależy ile korzysta z nich, cheaterów , boosterów , trollów itp na PC,PS3,xbxo360, napewno więcej jest na PC skazanych, bo widać ze statystyki, ich liczba spadła mniej o 3000.:cool:

PC online 87.163
    PS3 online 90.570
    360 online 70.349

http://www.xblrank.pl/

4. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hehe a mi statystyki wyrezowali :) Tak przynajmniej twierdzi bf3stats.com. Ale czym tu się przejmować :D

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    I dobrze bo w ostatnich dniach 3 razy trafiłem na typków ze statami 700:2 którzy stali pod respem i zakładali same heady -,-

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    czyżby na pc??

a Call of duty mw3-jak wiadomo obłuda i bezprawie,nad trollami nie zapanujesz

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    W MW3 nie spotkalem jak dotad a ni 1 cheatera, boostera, itp. (nie mowie tutaj o PC bo Acti PC olewa ;) )
    A za czasow jak gralem w BF3 to boosterow bylo pelno ;(

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Waszym tokiem rozumowania Infinity Ward nie banuje cheaterów? Mam zatem dla was złą wiadomość - owszem, banuje, tyle że nie muszą się tym chwalić publicznie bo to jest sprawa OCZYWISTA. DICE jak zwykle chce żeby ich gracze po piętach całowali, tym razem za banowanie oszustów... śmieszne.

9. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    IW banuje cheaterów?! Spróbuj zagrac sobie w Call of Duty : Modern Warfare, jakieś 80% tam grających ma hacki, wystarczyłoby jakby ktoś z IW wszedł na servery tej gry, pobanował, i byłby spokój. Ale to jest za trudne. Modern Warfare jest grą świetną, ale całkowicie zaniedbaną przez IW, przez co stała się całkowicie niegrywalna. To samo z Modern Warfare 2 - coraz więcej cheaterów, myślę że niedługo będzie tam taka sama sytuacja jak Modern Warfare. Jedynie w Black Opsie nie ma, lub jest bardzo mało cheaterów, ale za BO odpowiedzialny jest Treyarch :)

Co do oszustów w BF3 - ja, grając od premiery, żadnego oszusta nie spotkałem, i mam nadzieję że obecny stan rzeczy się nie zmieni. Ponad 100 godzin spędziłem także w Bad Company 2, gdzie także żadnego cheatera nie spotkałem. Brawa dla DICE!

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up To, że zaniedbują w pewien sposób pozostałe CoDy to inna sprawa. Nie można porównywać BF3 z CoD 4 przecież, nie? A w MW2 sam osobiście oszustów nie spotkałem, tak samo w Black Opsie i MW3. Więc nie wiem czy Wy wchodzicie i po 5 sekundach wychodzicie z serwera żeby specjalnie poszukać jakiegoś dzieciaka z aim-botem, ale tak to brzmi.

11. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak, a EA od razu w starej grze serwery multiplayer odcina :) I tutaj plus dla IW/Acti że nadal można pograć w stare CoDy

O tak, Dice napewno wspiera nadal BF2, BF1942 :) Wymyślaj dalej

A to już bzdura roku 2012.

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja tam raz spotkałem ale na prywacie,zaprosił mnie jakiś burger to się dołączyłem i wszystko było w zwolnoinym tępie,a jak kliknąłem A żeby podskoczyć to mnie wypier*alało na 3metry :p
    Jak MW2 skończy jak WaW to będe bardzo smutny gdyż Black Ops mi się znudził,a MW3 to shit jak dla mnie ;( (dziś to zrozumiałem)
    Niech hakerzy siedzą sobie na prywatach :D

A najlepsze jest to,że Acti nie kara hackerów,a takie osoby które sobie nabiły np.10dni Double Expa (taki bug w sklepie prestiżu) dostaje się bana na 30godzin i wyzerowanie rangi killi,a zgonów nie ! :p
    To jak jak mój znajomy miał chyba 7prestiż to teraz nie ma żądnego prestiżu i ratio 0.01 (wcześniej miał 1.40) :p

13. rumburak80

rumburak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W BF3 jak spotykam takich typków to z kumplami ścigamy po serwerach i żyć nie dajemy he..he..Niech banują dziadów im więcej tym lepiej.

14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Oj to dziwne, bo jak siedzieliśmy w grupie, to sam mówiłeś, że spotkałeś nie jednego cheatera. M.in. coś mówiłeś, że koleś miał bazookę i strzelał z niej jak z karabinu (Jakoś tak) :)

A co do MW2/BO/MW3 - Tam nigdy się nie spotkałem z cheaterem. W MW2 tylko czasami widziałem typków boostujących sobie tactical nuke'a. CoD4 i WaW - wiadomo. Syf na serwerach. Nie wiem czemu IW się nie chce zająć CoD'em 4, czyste lenistwo z ich strony. W Halo 3 do tej pory banują nawet za boostowanie :D

15. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    zobaczymy czy inected znów zaatakuje,wkońcu ten sam silnik multiplayera co w cod waw ,mw 2 itd....

a włąśnie spotkaliście cheaterów ,którzy mieli kolorowe ,migające clan tagi? lub abxy jako przyciski z pada i te pierolone lagi...

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    EA odcina servery od gier które mają zerowe zainteresowane w sieci, np FIFA 08, stare NFSy itd... No tak, ogromny plus dla Acti, że dają pograc w stare CoDy. Szkoda, że o servery tych CoDów w ogóle nie dbają - po co mi CoD4, CoD5, CoD2, jak są one całkowicie niegrywalne, zniszczone przez cheaterów, zalagowane? W Modern Warfare 2 nie potrzeba cheaterów, żeby skutecznie uprzykrzyć życie normalnym graczom. O dziwo, w tej grze zostali najbardziej lubiani w grach sieciowych Amerykanie, którzy zamiast normalnie grac, komunikują się ze sobą na czacie głosowym, po czym wchodzą na najwyższy punkt na mapie, próbując zabic kogos zeskakując z niego i obracając się o 360 stopni ;) Ile radości płynie z tej gry!

#NikoBellic91 - nie wydaję mi się, że był to jakiś hack, po prostu coś mu się zbugowało. Gdy się go zabiło, gracz stracił tą 'moc' :) Był to jedyny dziwny przypadek w BF3.

17. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tłumacz się dalej. Kiepsko ci idzie. Cod4 ma też małe zainteresowanie mimo to można w go grać... (o cod2 nie wspominając)

Po to abyś miał + 10 do lansu. Głupie pytanie... Jak ci nie odpowiadają to sprzedaj. Tutaj nie ma onlinepassów (uffff)

Denerwuje cie to że go zabijesz w powietrzu? Oraz to że masz większe szanse na wygraną? Bez komentarza... "komunikują się ze sobą na czacie głosowym" to źle? No dobra...

@NikoBellic91
    Widzisz. Wymyśla, wymyśla aż wkońcu sam wpadł. FAIL

18. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @finer nie potrafisz dyskutować na poziomie. @K0TAKU nie ma sensu tego ciągnąć.

Zamykam bo jeszcze dojdzie do wyzwisk a mnie nie bawi warnowanie.

Wysłano z Xperii X8

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum