1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE pomaga przy produkcji Mass Effect 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Macireks, Kwiecień 25, 2011.

1. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Szwedzkie studio DICE jest odpowiedzialne za stworzenie obu części Bad Company i zostali poproszeni o pomoc w tworzeniu Mass Effect 3. A czym dokładnie się zajmą?

Chodzi oczywiście o stworzenie uzbrojenia, ponieważ w poprzedniej odsłonie Mass Effect było ono „przeciętne”. Nie wyróżniało się zbytnio i bazowało na tych samych schematach. Zdarzało się nawet, że jeden pistolet od drugiego różnił się jedynie drobnym szczegółem i łatwo można było je pomylić.

Więcej na DICE pomaga przy produkcji Mass Effect 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. rumburak80

rumburak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moze jakiś wypaśny multi w ME3 ...proszę DICE

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie nie przeszkadzały bronie i pancerze w poprzednich częściach... A w ogóle wydaje mi się że to jakiś żart... Tak wielkie studio jak BioWare i prosi o pomoc Dice ?!

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    W sumie dobry krok. BioWare obcykani w RPG i DICE ktore dobrze zna sie na "grach akcji"
    W 1 części było dużo złomu, za to w 2 było raptem jakies 40 modeli broni? Osobiście mi system z 2 odpowiadał przynajmniej nie było potrzeby zbierać złomu i martwic sie o ekwipunek kazdego z kompanów dlatego niech DICE popracuje nad wybuchami i dzwiekiem i tyle.

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    DICE nie jest Szwecki?

7. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Jak już to szwedzki.
    A;e tak DICE jest firmą ze Szwecji.

8. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Oczywiście chodziło o "Szwedzkie" Przepraszam za błąd

9. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Hextor, powiedz mi co cię przerasta w zapodanym przez Macireksa niusie, to postaram się ci to wytłumaczyć jak najlepiej?
    BioWare to doprawdy wielkie studio, cieszę się że jesteś dobrze poinformowany, ale jak widać czasem nawet takie giganty chcą wprowadzić coś świeżego do swojego tytułu. DICE zaprezentowało do tej pory dwie rewelacyjne gry akcji (ME to action RPG, BioWare robi RPG, a DICE gry akcji - action, nadążacie?) i jestem pewien że chłopaki wymyślą coś innowacyjnego do przygód komandora. Cieszyć się, a nie dziwić.
    Co do multiplayera, ktoś pomylił lokal. Mój osobisty domysł jest taki, że BioWare planuje zrobić z uniwersum ME MMO. Tak jak próbują to robić ze SW:TOR. Będę zadowolony jeśli ten drugi tytuł wyjdzie za życia moich wnuków, dlatego mam nadzieję, że mylę się co do planów Bioware w kwestii ME.

10. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tak ale zobacz, niegdyś - za czasów gdy jeszcze WTC stało na miejscu - BioWare robiło świetne gry bez pomocy innych studiów, tak, mówię o Baldur's Gate. Więc co się takiego stało że muszą oni aż współpracować z Dice żeby stworzyć minigierkę na 15 h max :p ?

11. Don Joinciano

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Myślę, że nie powinniśmy używać sformułowania "muszą współpracować", jest to ich dobrowolna chęć. ME i ME2 były hiciorami i rewelacyjnymi grami jak już mówiłem, więc Bioware zdaje sobie sprawę, że są dobrzy w tym co robią. Co więcej, może nawet używają swojej pozycji w branży żeby wypromować DICE? Możemy jedynie polemizować i poczekać na rezultaty ich wspólnej pracy. :)

12. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No ja gratuluje kolegom pomysłowości i polotu w przechodzeniu gier z gatunku RPG w ciągu 15 h (o ile się w ogóle da). Twórcy wiedzą że nikt nie przechodzi gry w całości, więc robią różnorodny świat, misje poboczne i 200 alternatywnych zakończeń dla własnej zabawy ;].

BTW. DICE, odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku :D. Zarząd EA widzi, że nadają się oni bardziej do robienia zbroi w grze RPG, niż dopieszczania swojego shhotera który wychodzi za 5 miesięcy.

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Myślę, że do pracy przy ME3 poszli głównie graficy i projektanci. Przy BF3 pracują programiści i dopieszczają kod.

14. Don Joinciano

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    No tak, w tej dyskusji zabrakło tylko rocznika 94 oceniającego nasze umiejętności w grach... niedoczekanie nasze. :D
    Gry są teraz krótkie, tak, nawet te RPG. Jedno całe przejście w ME2, ze wszystkimi achievementami (nie uwzględniam przejścia gry drugi raz oraz na poziomie Insanity) da się zrobić w góra 20+ h.
    A co ostatniej części twojego posta, zaskakuje mnie że tak błyskotliwa osoba jak ty nie zdaje sobie sprawy z banalnej rzeczy. DICE to instytucja, firma. Każda firma jest podzielona na działy. Każdy dział robi coś innego. Łapiesz czy dalej rozwijać...? :)
    W temacie na razie tyle, aczkolwiek zaraz udaję się na posiedzenie na pewnym tronie więc zapewne najdą mnie jakieś błyskotliwe uwagi które z pewnością zamieszczę. :)

15. BOGDANiZER

BOGDANiZER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

tak oni som ze szfecji LOL

16. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Widać DICE lubi pomagać - nfs hp, medal of honor, teraz mass effect :p
    Jeśli wzięli się za modele broni to będą się nieźle prezentować :)

17. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na próżno gadanina, że w czasach gdy Activision przydziela do swojej listopadowej (konkurencyjnej dla BF 3) produkcji 3 spore studia, ktokolwiek z DICE zajmuje się czymś innym niż BF 3. Jasnym jest, że chodzi tu głównie o utrzymanie świątecznego terminu produkcji, która jest marketingowym pewniakiem, kosztem produkcji która ma niby pobić CoD... lub robią sobie dobry PR, bo w rzeczy samej nie wiemy nic, i równie dobrze mogli oddelegować do BioWare 3 dostawców pizzy, jak i czołowych pracowników.

Nie ważne co mówią, ważne że mówią (najważniejsze że nie o Koticku i spółce).

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie !!! Broń Boże w Mass Effect multi, tryb multiplayer niszczy gry zmniejsza fabułę do 6h i zaniża poziom, Mass Effect jest jedną z lepszych gier właśnie za fabułę i wizję kosmosu żadnego multi w nim a tego, co zrobi multi to nie powiem, co z nim zrobić.

19. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lepiej jakby skupili sie na jednej grze i zrobili dobrego fps-a, a nie kto chwyta dwie sroki za ogon, zadnej nie zlapie"

20. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Spokojnie, spokojnie :) Tak duży developer jak Dice ma na pewno (jak wyżej kolega wspomniał) dużo działów od różnych rzeczy :p Wg. news'a mają oni zrobić modele broni i pancerzy więc myślę że do takiej roboty dużo ludzi nie potrzeba :D

21. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A mi sie wydaje,że zrobią multi :p]
    A co do uzbrojenia to w ME2 nie narzekam

Wczytywanie...

Poleć forum