1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE przyznaje: Battlefield 4 zburzył zaufanie graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 8, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Odbudować zaufanie graczy można tylko czynami - zaznacza David Sirland z DICE LA. Pierwsza okazja nadarzy się przy premierze Battlefield Hardline.

- Mogę z przekonaniem powiedzieć, że straciliśmy zaufanie graczy - komentuje David Sirland z DICE LA, nawiązując do kiepskiego działania Battlefielda 4 w okresie popremierowym. - Prawdopodobnie jest wielu graczy, którzy nie uwierzą nam w to, że zapewnimy stabilny debiut i dostarczymy stabilną grę - kontynuuje.

Zdaniem Sirlanda recepta na odbudowanie zaufania jest prosta: trzeba pokazać czynami, że DICE potrafi wypuścić grę, która od początku działa bez zarzutu, a żadne słowa niczego nie zmienią. Pierwszym sprawdzianem będzie Battlefield Hardline, który miał zadebiutować jesienią, ale już po pierwszej publicznej becie zdecydowano, że premiera zostanie przełożona na przyszły rok.

- To gigantyczny projekt, zresztą jak każda gra spod znaku Battlefield. Im więcej wkładu możesz uzyskać na wczesnym etapie, tym lepiej. Im bardziej jesteś otwarty na zmiany, tym lepiej. Tak uważam. Nasza społeczność jest zapewne znacznie bystrzejsza niż nam się wydaje - dodaje producent z DICE LA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No tak teraz chwilę przed Hardline... no lepiej późno niż wcale.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakoś specjalnie mi HL nie przypadło do gustu w becie i nie ze względu na brak zaufania do tej marki. Bardziej mi odpowiadają klimaty wojenne niż zabawa w policjantów i złodziei ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  5. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawe kiedy oficjalnie przyznają że ich gry robione są tylko
    po to żeby wyciągnąć kasę od potencjalnie nieświadomego bubla klienta.

Ja już dawno odpuściłem gry EA - z zasady wszystkie -
    za oszukiwanie swoich klientów.

Polecam zrobić tak samo.

Ps. Hardline kolejny gniot.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    dajcie darmowe wszystkie DLC do Hardline to się zastanawiamy, czy warto wam zaufać kolejnym razem

7. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Żeden nowy gniot nie będzie nawet w 10% tak dobry jak bad Company 1 o 2 nawet już nie wspominając :/ Mam nadzieję, że może kieeeedyś przestaną się opierdzielać i zrobią bad Company 3 bo 2 to mistrzostwo świata!!

8. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mi Hard Line nie przypadło do gustu jakoś odbiega od serii Battlefield, ale dobrze że DICE zrobiło CTE i słucha graczy oraz jakoś naprawiają tą grę, jak dla mnie w ramach rekompensaty powinni po DLC "Last Stand" wypuścić za friko kolejny DLC o nazwie "Third Assault" bo robi się o tym głośno gracze chcą kolejnych map z BF3 oraz broni jak M16A3 czy AN94

Wczytywanie...

Poleć forum