1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE: "Wydawanie nowych części Battlefielda co roku zabiłoby serię"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Sierpień 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Seria Call of Duty rozwijana jest przez kilka ekip developerskich, dzięki czemu co roku ukazują się jej nowe odsłony, choć wielu graczy oskarża Activision o odcinanie kuponów od znanej marki. Czy tym tropem podąży EA wraz z Battlefieldem? W jednym z wywiadów przedstawiciele DICE stwierdzili, że "zabiłoby to serię".

Patrick Bach, producent wykonawczy Battlefielda 3, w rozmowie z serwisem GamerZines stwierdził, że wydawanie kolejnych odsłon serii co rok, by ją „zabiło”.

Bach zaznaczył jednak, że pewnego dnia „teoretycznie” możliwe jest zaangażowanie innego studia, które pomogłoby w rozwoju Battlefielda. Dodał jednak, że studiu DICE bardziej opłaca się wydawanie po roku dużych rozszerzeń, takich jak Vietnam do Battlefielda: Bad Company 2, niż pełnoprawnych gier.

Jak wyjaśnia:

Źródło: DICE: "Wydawanie nowych części Battlefielda co roku zabiłoby serię" / CD-Action - Rynek gier

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tak powinno być, że po roku dają spore DLC jak Vietnam, który mógłby być sprzedawany jako osobna gra :)
    Niech lepiej wydają co roku Medala, BC i BF to akurat 3 lata na każdą grę będą mieć.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czyli coś w stylu 'nigdy nie zniżymy się do poziomu Activision'. Trzymam za nich kciuki, jak dotąd idzie im bardzo dobrze :)

5. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Tak samo, jak koledzy wyżej... Activision zeszło na psy już dawno, mam nadzieje ze oni się nie dadzą:)

6. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Oho, czyli po cichu zapowiedzieli duży content pack do BF3. Dla mnie bomba. :>

7. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    mnie zabił filmik który pojawił się na kanale DICE ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  8. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    to takie gadanie - dlaczego poza vietnamem nie ma dlc z kolejnymi mapami - bo te od vipa to są delikatnie mówiąc tyle warte co zapłacone
    zamiast tyle gadać to niech wypuszczą płatne dlc z kompletem map a jak nie chcą być pazerni to cena 800mps zadowoli każdego fana BF2

9. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Po mojemu nic by się nie stało jakby Battlefield też został tasiemcem. Wolałbym, aby taki Vietnam został wypuszczony jako osobna gra, a nie DLC.

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Weź pod uwagę to że map packi od Vipa są darmowe, pod warunkiem że kupiłeś nową grę, dla mnie taka opcja jest super.

11. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Polityka DICE (EA w sprawie BF'a) jest według mnie genialna. Kupuje nową grę i przez kilka miesięcy dostaje nowe mapy (ok, niektóre to stare, przerobione na inne tryby, ale to też odświeża spojrzenie na nie, choć ostatni vip mappack dodał nowe fajne mapy). Po roku dostajemy za śmieszne pieniądze olbrzymie DLC, świetnie przygotowane, które ponownie odświeża grę. Wielki plus i tak trzymać !

12. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    To coś w stylu odpowiedzi dla Activision.Oni wcześniej mówili że jako jedyni będą oferować 60 klatek na sekundę, nie to co konkurencyjne produkcje, więc teraz EA musiało odpowiedzieć czymś innym.

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie sądzę. Na co komu 60 FPSów w Battlefieldzie? To nie arcade'owy CoD, tutaj nie ma takiej 'sieki'.

DOWN:
    W żadnej części swojej wypowiedzi nie 'pojechałem' po CoDzie, więc nie wiem, po co ta 'agresja'.

14. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Oj Panie bzdury niemiłosierne piszesz. Po pierwsze zejdź wreszcie z tego CoD'a, zrobiła Ci coś ta gra? Nie wiem, straciłeś ręce przez nią? Nie chcesz to nie kupuj ale nie porównuj cały czas CoD'a do BF'a w KAŻDYM temacie. Szanuję Twoją wypowiedź ale już nie mam ochoty czytać ciągle "odgrzewanych kotletów" (czyt. Twoich postów). Co do klatek na sekundę to właśnie BF powinien mieć jak najwięcej klatek, wtedy efekty jak wyburzanie budynku itp. wyglądałyby jeszcze lepiej i grałoby się również znacznie lepiej.

15. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Dajcie spokój z tymi klatkami. 30 fps stałych i jest miodzio, przynajmniej ja jestem wniebowzięty. Chyba nie graliście w CS'a z 15 fps...
    Polityka DICE (EA) > Polityka IW (Activision) i tyle w tym temacie, a dyskusja i wywody co lepsze czy COD, czy BF są po prostu stekiem bzdur, bo uważam że jeden jak i drugi multiplayer coś w sobie ma.
    Chcesz siekę, szybką grę, coś na skalę Quake III Arena -> COD
    Taktyka, realizm, pojadzy, innymi słowy prawdziwe pole bitwy -> BF ;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum