1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DICE zachęca do testowania Battlefield 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Beta Battlefield 4 już wystartowała. Od wczoraj rozpoczęły się zamknięte testy próbnej wersji najnowszej strzelaniny DICE. Wszyscy gracze będą mogli ruszyć do testowego boju już za dwa dni. Deweloperzy zapraszają do zabawy.

W Sieci wylądował właśnie nowy zwiastun, w którym DICE zaprasza nas do testowania próbnej wersji Battlefield 4. W becie znajdziemy jedną z dziesięciu online'owych map, które wylądują w pełnej wersji gry. Wypróbować można cztery klasy postaci oraz pokaźny arsenał broni. Udostępnione tryby to Conquest i Domination. W module Conquest musimy utrzymać panowanie nad określonymi punktami miasta, wykorzystując wszystkie możliwe środki bojowe. Domination to uproszczona wersja Conquest, w której nie możemy wykorzystywać czołgów i maszyn powietrznych.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajnie
    Chore zrobili tylko sterowanie pół godziny nie mogłem dojść z tym do ładu praworęczny, leworęczny, weteran, idiota.
    Dalej nie mogę dojść do porządku ze spotowaniem/tablicą wyników.

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Nie rozumiem czym DICE kierowało się tworząc tak beznadziejne sterowanie. Do piechoty można się jeszcze przyzwyczaić, ale pojazdy są teraz niegrywalne. Conquest wieje nudą, na dominacji mozna jeszcze sie troche pobawić. Oczywiście nie brakuje bugów, wiem, że to beta ale jestem pewny, że finalna wersja gry niewiele będzie się od niej różnić.

5. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    Popieram sterowanie dziwne, ciągle mylą się guziki. Beta jak to beta nie ma co za dużo wymagać. Zaznaczanie celi w piechocie chyba lepsze jak się ogra to elegancko wychodzi

6. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Spotowanie RB jest o niebo lepsze niż w trójce, nie trzeba zdejmować kciuka z gałki biegu, a reszta tj. kucanie, kosa czy wsiadanie do pojazdów da sie zmienić w opcjach i jako tako przypomina sterownie z BF3. ;)

7. hubi84k

hubi84k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzcianka, Poland
    Sterowanie pojazdami faktycznie lipa ale spot'owanie RB po prostu rewelka :)
    Wiem, że to beta więc mam nadzieję, że tą grafikę lekko poprawią. Jest świetna, ale jak odpaliłem grę pierwszy raz, to czułem się jak bym miał okulary korekcyjne na nosie (obraz lekko zamazany) no i parę bug'ów jak np. w momencie gdy zrespiłem się w wystawie sklepowej i nie mogłem ani wyskoczyć, ani wybić szyby i "na pomoc" przyszedł mi snajper z drużyny przeciwnej, dzięki któremu zrespołem się w innym miejscu (wiadomo dlaczego :) )

1 osoba to lubi.
  8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No w końcu się dowiedziałem, którym przyciskiem zaznacza się piechotę i pojazdy wroga! Już nie powiem jak się skończyły moje pierwsze próby zaznaczania guzikiem "BACK" (Sterowanie z BF3) - Ustanie na środku drogi, tamci do mnie naparzają a mi przed ekran wywala Battlelog o_O

Wczytywanie...

Poleć forum