1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dilemma:)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez qbeusz, Listopad 3, 2008.

1. qbeusz

qbeusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Pisze nowy wątek bo mi zamknięto stary :(
    Mam dilemma i urwanie głowy chce kupic x-a i nie wiem co zrobic, a wiem ze na tym forum jest rzesza ludzi którzy maja ogromna wiedze i moga pomoc, a wiec:
    CO byscie wybrali - sa 2 opcje
    1. http://allegro.pl/item472569022_xbox_360_premium_ixtreme_1_4_nowka_gratisy.html
    albo
    2. http://allegro.pl/item474226382_xbox_360_arcade_ixtreme_6_gier_raty_lodz.html
    Tzn ogolnie mi chodzi czy lepiej wziasc to premium (data produkcji wrzesien 2006) czy lepiej arcade bez gwary ale z nowym chlodzeniem??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mizuro

Mizuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Odp: Dilemma:)

Co do aukcji nr 2.
    Tą firmę jestem w stanie polecić w 100%.
    Właśnie tego ixa z tej właśnie aukcji kupiłem dzisiaj i jestem bardzo z niego zadowolony.
    Jest fabrycznie nowy z 2008-07.
    Pełen komplet+6gier+nowy napęd samsung(orginalnego liteona dostajesz z powrotem)
    Na napęd 6 mc gwarancji,a przeróbkę wieczystą.

Kilka słów odnośnie aukcji nr 1.
    Gwarancja tego ixa już nie obowiązuje ponieważ został wymieniony napęd i jego plomba już jest zerwana.
    Chociaż i tak kończy się na przestrzeni 3 miesięcy.
    Jeśli jednak wybierzesz ten staroć długo się nim nie nacieszysz(diody śmierci ;P).

Tak więc moim zdaniem niema się co zastanawiać.

Poleć forum