1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dioda zasilania miga na zielono.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez olo1928, Styczeń 25, 2014.

1. olo1928

olo1928 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Witam.
    Dwa dni temu odebrałem konsolkę z serwisu po wgraniu LT 3.0, następnego dnia otworzyłem ją i wyczyściłem. Dzisiaj kupiłem Xbox Live Gold na miesiąc, odpaliłem GTA V -> GTA Online. Pograłem może 15 minut, konsola zrestartowała się. Gdy nacisnąłem przycisk eject, konsola znowu się zrestartowała. Później, gdy próbowałem ją włączyć, na czarnym ekranie pojawiały się czerwone i niebieskie, przerywane paski na czarnym ekranie, czasem cały ekran mignął na zielono. W końcu konsola uruchomiła się, wyczyściłem pamięć podręczną systemu i wyłączyłem. Przez cały czas (gdy włączałem, gdy działała, po restarcie, dioda zasilania cały czas bardzo szybko migała na zielono). Jakieś sugestie co to może być? Jutro mam zamiar ją otworzyć i sprawdzić czy wszystko w środku ok, a w poniedziałek jadę do serwisu gdzie wgrywana była przeróbka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Padł napęd, popsuli w serwisie, wypiela się taśma w co wątpię. Oddaj na gwarancję.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

4. olo1928

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Dzięki za odpowiedź, tak właśnie podejrzewałem. Jak otworzyłem X'a i czyściłem to niezbyt solidnie to wyglądało. Chodzi o przeróbkę, niezbyt solidnie wyglądało to dodatkowe złącze, podejrzewam że je można winić.

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może także zaczynać padać mostek południwy....
    On także odpowiada za sterowanie napędem.

6. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    jakie dodatkowe złącze?

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Właśnie, co za dodatkowe złącze? Poza tym równie dobrze jest to przypadek ze konsola pada, albo po prostu sam uszkodziles sprzęt podczas czyszczenia.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

8. olo1928

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Konsole czyściłem naprawdę bardzo delikatnie, niczego nie ruszałem, a dodatkowe złącze to chyba koleś przylutował w serwisie i puściło, powie mi ktoś czy to było przylutowane do jednej nóżki czy do dwóch? Bo nie wiem do ilu przylutować
    ————————————————
    EDIT: DZIAŁA! Przylutowałem do jednej i jest ok. A zasilanie cały czas migało, bo stacja dysków próbowała się otworzyć. Obyło się bez serwisu (znowu jechać do centrum) :D

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum