1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diody Brak podswietlenia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Buraczello, Luty 5, 2012.

1. Buraczello

Buraczello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam , jestem posiadaczem X-boxa 360 (białego). Moje zapytanie na rozwiązanie problemu ,ale pierw sytuacja jak to się stało. Włączyłem konsole 3 czerwone diody no to zobaczyłem jak rozwiązać ten problem. wszedłem na youtub-a aby zobaczyć proste rozwianie , widzę ze koleś zdjął radiator z procesora to i ja tak zrobiłem diody sie zapaliły i wyłączyłem po czym złożyłem radiator i pokazały sie 3 diody czerwone wyłączyłem włączyłem i diody juz sie nie paliły nawet zielona poszedłem do kumpla sprawdzonym sposobem pozbyć sie 3-ch diod o kodzie 0102 i po jednej godzinie, X działa normalnie ale nie diody nadal się nie palą u kumpla jak ten panel z włącznikiem i diodami podłączyłem do niego to działały diody normalnie( mogłem sprawdzić jego panel u mnie ) jaka może być przyczyna ze mój panel u niego działą a u mnie nie ?

zaznaczam ze pad normalnie łączy sie z konsolą nie mam innych problemów niż tylko ze zadna diona u mnie sie nie pali :) po praktycznie sprawdzeniu na konsoli trybem guzika łączenia pada i konsoli z guzikiem od otwierania napędu (sprawdzanie nr. błędu) i jeszcze nie mogę odpalić konsoli padem przyciskam X na padzie i nic . THX za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buraczello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
  4. Buraczello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrobiłęś zwarcie przy zakładniu radiatora. Mogłeś także być naładowany ładunkami, Problem twoich diód to najmniejszy pikuś, konsola pewnie i tak padnie wkrótce.

Wczytywanie...

Poleć forum