1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

diody i ścinanie gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krystian360, Styczeń 31, 2009.

1. Krystian360

Krystian360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    Witam! Mam problem z konsolą. Ostatnio zacząłem grać na niej trochę dłużej niż zwykle (4-5 h) i zauważyłem, że gry (szczególnie dema) zaczynają mi ścinać i dioda na konsoli (położonej pionowo) raz jest w lewym górnym rogu a raz w prawym. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Za ewentualną pomoc wielkie dzięki :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    bedziesz mial roda...boj sie..bedzie rod...konsola do wywalenia bo zaczoles grac za dlugo... na xboxie powinno sie grac minimum 20 min dziennie a potem chowac go do szklanego sejfu ..zeby sie nie zepsul........czy ty grasz z zegarkiem w reku?????????????? ty masz jakas obsesje ?????? konsole sa po to zeby na nich grac i 20 godzin i 7 dni bez przerwy jak sie komus chce....co wy macie z tym czasem grania????????????????

4. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    Z tymi diodami to jest to że konsola nie wie w jaki mjest położeniu. Odłącz wszyskie kable potrzęś konsola ale delikatnie i podląd

5. Krystian360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    Chomik już tak próbowałem. Nic to nie dało, nadal diody wariują :/

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To ci mógł paść ten "czujnik" co tam "lata" niektórym w konsolach. Odpowiada za położenie diodek.

7. kotiv

kotiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    trzeba było nie wgrywać xtrema :):) będzie rood na 100% a

8. Krystian360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    Nie mam przerabianej konsoli i nie była nigdy otwierana ;) Ma dopiero 1 rok i już rood ???

9. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    tak to napewno rod..bo za dlugo grasz.....max 20 minut dziennie mozna grac na xboxie..pozniej na bank jest rrod

10. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków

hehe postraszyli Cie heh miałem to samo koles nie bój sie odłącz wszystko wyciągni płytke i po pobracaj leciutko i powoli konsola!! mi to pomoglo heh JAK CI POMOGŁEM PO DZIĘ:rolleyes:KUJ

Wczytywanie...

Poleć forum