1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Diody

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Shadow Rox, Luty 16, 2009.

1. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Mam pytanie... Chce wymienić diody na przednim panelu x'a z zielonych na np. pomarańczowe, albo białe... Zna ktoś jaki model/ numer katalogowy mają oryginalne diody ... czy np te będe ok:
    ART Diody LED SMD 0603 BIAŁE WHITE Cena za 10szt (557393070) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    tak, 0603 jest ok ale strasznie male ;)

4. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    Oj nie tam są 2 kolorowe GR Green-Red na wspólnej anodzie sam przerabiałem wiec wiem

jak byś dostał 2kolorowa ze 2 kadodami i anodami to możesz 2anody razem zlutować i będzie good :)
    A spotkałem się ze u kumpla w Arcade HDMI jest odwrotnie zamiast wspólnej anody jest wspólna katoda ...
    Powodzenia :) tylko nie zrób zwarcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum