1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT 2 będzie bardzo amerykański

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Matt Horsman, główny designer DiRT 2, w wywiadzie dla serwisu Rock, Paper, Shotgun, zdradził, że najnowsze wyścigi Codemasters będą bardzo starać się pozyskać sobie amerykańskich odbiorców. Recepta jest dość prosta - oddać "cłodnego" ducha sportów ekstremalnych jakim cieszą się one w USA.
    Jak możecie się spodziewać, prezentacja tego wszystkiego jest tam znacznie bardziej ekscytująca niż w Europie. My zazwyczaj mamy jednego gościa, który komentuje wyścig, kamery na zakrętach, ale w Stanach mają helikoptery śledzące samochody [w WRC też mamy - dop. M.L.], kamery na linach nad trasą, wielki tłum itd. To wszystko jest mocno związane z "chłodnym podejściem" do sportów ekstremalnych i DiRT 2 ma zamiar to odzwierciedlać.

Mam wrażenie, że miesza się tu dwa różne systemy walutowe. Horsman zdaje się opowiadać o wydarzeniach typu wyścigi w kółko po owalu, albo skakanie na motocyklu po arenie z klasycznymi wyścigami na normalnych trasach czego raczej się porównać nie da. Ok, fajnie, że stawiają na widowiskowość, ale trochę się boję, żeby dobrych wyścigów nie przyćmiła krzykliwa atmosfera, mając w pamięci jak to do niedawna do każdej gry dodawano tuning wizualny bo też "był chłodny", a w rezultacie nie mogłem już patrzeć na takie klimaty. Słowem - żeby tylko z gry nie zrobił się taki "plażowy ocieracz", który za wszelką cenę chce być "chłodny".

Na szczęście Horsman mówi, że to dalej będą realistyczne wyścigi off-roadowe. Zdradził także, że wszystkie pojazdy i lokacje w grze będą autentyczne. Tych ostatnich ma być dziewięć: trzy w Europie, trzy w Azji i trzy w Ameryce.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Widziałem ostatnie zapowiedzi i trailery Dirta 2 i czytając to co piszą twórcy zapowiada się KOSMICZNA gra. Oby nie było tak jak z Race Pro... Miało być bosko, a wyszedł shit. Jednakże nie posądzał bym "mistrzów kodu" o sprierdzielenie takiego tytułu, tym bardziej, że opracowany został nowy engine graficzny i fizyczny, lepszy od GRiDa - podobno DUŻO LEPSZY :)

4. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Grid i Dirt zostały wydane od Codemasters ;D I widac to w pierwszym Menu tych gier. A tak btw moze byc dobra,jezeli bd miała ten klimat co "1".

5. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    O grafike się nie martwie, już w jedynce była niezła. Mam nadzieje że będzie się miło grało i posiedze przy tej części troche dłużej niż przy pierwszej :D.

6. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Nie rozumiem Twojej wypowiedzi! Przecież nie napisałem, że to inne studio?

7. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    Co ty człowieku piszesz o jakimś Race Pro jakby Codemasters coś miał z tym wspólnego.
    Co do Dirt2 to napewno będzie zaj......... bo nie pamiętam żeby Codemasters coś spier.......... ze swoimi ścigałkami,chociarz uważam ,że Grid jest gorszy od TRD3

8. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Albo jesteś jakiś ograniczony, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
    Napisałem, że przy produkcji gry Race Pro (chociaż z innego studia) oczekiwania i zapowiedzi były wielkie. Po wydaniu gry okazało się, że jest to jednak shit.

Co do produkcji Codemasters to nie jestem do końca pewny twojej tezy, ponieważ Colin 4 i Colin 2005 były słabe.

Poza tym, porównywanie gry z konsoli do gry na PC jest śmieszne. Więc zachowaj resztę "twarzy" i odejdź w spokoju. ;)

Pozdrawiam.

9. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    W RacePro nie gralem , ale jezeli chodzi o te silniki graficzne i fizyczne , to mam nadzieje , ze w Dirt 2 beda o niebo lepsze od tych z GRID'a , szczegolnie fizyczny , bo dla mnhie to byla prawdziwa zenada... symulator poduszkowcow x__x

10. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    No niestety to prawda. Ale nikt nie mówił, że GRiD to będzie symulator. Tak samo jest z DiRT'em 2 choć czytałem, że mają iść jeszcze bardziej ku realizmowi ;)

Dobre jest to, że poprawiona zostanie nie tylko fizyka, ale i grafika. W pierwszym DiRT'cie była świetna, więc liczę na to, że w 2 będzie genialna ;)

11. Danke

Danke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBOX 360 World
    Codemasters niech poprawi optymilizację bo czasami płynność spadała. Ale ogólnie zapowiada się ciekawie, chociaż wolałbym, żeby zajęli się F1 09..

12. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Chyba F1 2010 :)
    Co do optymalizacji, no to prawda. Czasami przeskoki było widać, ale nie przeszkadzało to w graniu ;)

13. Bartekszym

Bartekszym Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A kiedy będzie premiera??

14. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Bardzo amerykański?? Czyli pewnie cały czas jazda do przodu ...

15. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    No rzeczywiscie , perspektywa ciaglej jazdy po wyboistym owalu ala NASCAR chyba zbyt wielu normalnych europejczykow nie przyciagnie :p To ja juz wole nasze , podlaskie , krete , waskie , dziurawe drogi ;)

16. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Wiecie co, błędne rozumowanie. To, że Codemasters skłania się ku rzeszy amerykanów, to oczywiste, bo tam jest więcej osób, które kupują oryginalne gry. Ale nie znaczy to, że będzie tylko jazda po prostych drogach i owalu. Będzie to, ale między innymi. Poza tym, to że amerykańskie samochody jeżdżą dobrze tylko do przodu wiadomo nie od dziś, ale tych amerykańców ma nie być wcale dużo.

17. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Nie ma możliwości, żeby MistrzowieKodu coś niedorobili w Dricie 2. Pozostaje nam tylko czekać, bo finalny produkt na pewno będzie godnym następcą jedynki.

18. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Grid dosc swieza gra,wiec jakies tam rozwiaznia z Grida moze wprowadza do DiRTa.

19. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Nie może, tylko na pewno. Czytałem, że jest to ten sam silnik do w GRiDzie tylko ulepszony (choć znacznie), poza tym, ze względów chyba czysto ekonomicznych bez sensu by było realizować nową/starą grę (DiRT 2) używając czegoś nowego - engine graficzny i fizyczny, skoro poprzednie (czyt. te w GRiDzie) odniosły wielki sukces.

20. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W swoim 1 poscie napisałem ze opracowali nowy engine graf. i fiz.
    A to bd taki sam,tylko jak napisas ulepszony,lecz nieznacznie.

21. CwK Bialy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Mając w perspektywie, to że oglądałem jakieś wywiady z twórcami, to powiem szczerze, że słuchając ich przechwałek, można by było stwierdzić, że jednak poprawili go znacząco.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum