1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT 2 nadjedzie we wrześniu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Luty 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla wielbicieli brudnych, zakurzonych wyścigów i rajdów po bezdrożach rok 2009 będzie wyjątkowo łaskawy. W ciągu najbliższych miesięcy Codemasters uraczy nas aż dwoma wyścigowymi grami w tym klimacie – Fuel i DiRT 2. Ten drugi tytuł pojawi się nieco później, niż zakładano.

We wczorajszej wiadomości tak ślicznie udekorowanej przepięknymi obrazkami z sequela spadkobiercy serii Colin McRae Rally pojawiła się informacja, że DiRT 2 planowany jest na lipiec. Tymczasem dosłownie przed chwilą Codemasters ujawniło, że europejska data premiery tego tytułu to wrzesień. Niby niewiele spóźnienia, ale zakochani w rajdach licealiści będą teraz musieli pogodzić szkołę z graniem (ale z tym chyba nie powinno być problemów).

Colin McRae: DiRT 2 zawita na PC, X360 i PS3, a w osobnych wersjach również na PSP, Wii i DS. Trzymamy kciuki za brak opóźnień i rozsądne wymagania sprzętowe.

DiRT 2 nadjedzie we wrzeœniu | Wiadomoœć 2009-02-20 13:06:33 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może model jazdy do zbyt realistycznych nie należy ale mimo to jedynka była fajna. Nigdy nie przepadałem za Colinami a własnie DiRT mnie do nich przyciagnął. Więc czekamy:)

4. Owocowy

Owocowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Xbox Live
    Grałem w jedynkę i jak dla mnie nic ciekawego lipa , czekam na dwójkę może będzie lepiej zrobiona.

5. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    przeszedłem całą pierwszą część .. i liczę na jedno !! oby w kolejnej części auta nie odbijały się od ścian jak piłeczki ping - pong owe !!

6. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja na początku do jedynki też nie mogłem się przekonać, pierwsze wyścigi są jakieś zamulone. Dzisiaj trochę pograłem i gra okazuje się nieźle wciągająca i na prawdę sprawia przyjemność :p rymcio jak Ci się auta dobijają to ustaw sobie wyższy poziom uszkodzeń , tam już tak nie poszalejesz po ścianach :)

ps: Chyba pomyliło Ci się z prologiem GT5 hehe :p

7. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Super 1 byla great

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Rajdy posiadają unikalny klimat, który potrafi zachwycić nie tylko pasjonatów sportów motorowych. Ryk silnika, prędkość, wszechobecny kurz i błoto oraz umiejętności kierowców budzą podziw również wśród nieobeznanych widzów. Właśnie, dlatego gry poruszające ten temat od lat cieszą się niezmienną popularnością. Idąc tym tropem, demo Colin McRae: Dirt 2 będzie jedną z najciekawszych prezentacji zaplanowanych na wrzesień tego roku.
    Dobrze przeczytaliście, przedstawiciele Codemasters zapowiedzieli, że wraz z końcem lata ujrzymy pełnoprawną demonstracje ich najnowszego dziecka. Ciężko stwierdzić, czy ich decyzja spowodowana jest chęcią złagodzenia tęsknoty za odchodzącym słońcem czy to wyłącznie akcja promocyjna, ale pomysł ten juz dziś spotkał się ze sporym zainteresowaniem. W końcu na wrzesień przewiduje się premierę omawianego tytułu. Można z tego wnioskować, że demo ukaże się kilka dni wcześniej i pomoże dokonać słusznego wyboru dotyczącego zakupu nietuzinkowej pozycji. Niestety, jak na razie nie wiadomo, na jakich platformach zagości prezentacja. Obstawiamy jednak, że publikacja wspomnianego materiału obejmie Playstation 3 oraz Xboxa 360. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że demo Dirt 2 zaatakuje komputery stacjonarne.

Podsumowując, już za niespełna trzy miesiące przekonamy się, czy Colin McRae: DiRT 2 faktycznie będzie objawieniem na miarę drugiej odsłony wyścigowej sagi. Twórcy obiecują, że zmagania umili nam dopracowany do granic możliwości silnik, świetna fizyka oraz fotorealistyczna grafika. Według deweloperów liczba detali wchodzących w skład pojazdów oraz otoczenia względem pierwszej odsłony wzrośnie blisko dwukrotnie. To jednak nie koniec. W ręce gracza zostanie oddany zupełnie nowy system uszkodzeń silnika oraz pozostałych elementów samochodu. Jasne, słyszeliśmy to już wiele razy, ale za każdym razem miło jest poczytać o produkcji idealnej, prawda?

Demo DiRT 2 nadjedzie we wrzeœniu | Wiadomoœć 2009-06-08 13:06:44 | GRY-OnLine

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum