1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DiRT 2 - opinie.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez mat01, Wrzesień 7, 2009.

1. mat01

mat01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wygłaszajcie swoje opinie na temat gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Więc tak pograłem trochę w tę grę i muszę powiedzieć że rewelacja to to nie jest:( Model jazdy jest taki sobie i wydaje mi się że ten z jedynki był lepszy.Cofanie czasu jest zrobione IDENTYCZNIE jak w GRIDZIE co uważam za wielki minus. Muzyka jest tylko podczas loadingów podczas gry nie ma. Jedyne co mi się bardzo podoba to grafika jak na wyścigi to jest bardzo dobra świetne jest np:jak wjeżdżamy w kałuże woda chlapie nam na szybę i później wycieraczki wodę ścierają bardzo ładnie to wygląda:) Moja ocena to 6/10.

EDIT:Muzyka jest też podczas powtórek.

4. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Do gry DiRT 2 podeszłem z początku normalnie, wyjdzie kolejna samochodówka. Gdy ukazało się demo na Xbox Live pobrałem i bardzo mi się spodobało :p Super grafika, dobry model jazdy, płynność i fajne menu :) Teraz gdy jestem w posiadaniu finalnej wersji gra wymiata !!! :yeye: Wszystkich zalet podwójnie !!! Gra mogłaby kandydować o śgiłakę roku, lecz FORZA Motorsport 3 (może też NFS: Shift) ją przebije na 10000000000000%. Grę polecam wszystkim fanom DiRTA (1) oraz ukochańcom rajdów WRC :)

5. evk

evk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm to jak miałby ten czas się cofać, może do przodu ?

mi demo bardzo przypadło do gustu, pełnej jeszcze nie mam.

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A ja zgadzam się z Igorro

+ relacje z otoczeniem

-+ niby grafika ładna, jednak jak tak na nią patrzę to jest cały GRID

- model jazdy
    - cofanie czasu?! ludzie ja wiem, że można to wyłączyć ale ehhh...
    - wg mnie trochę odgrzewany kotlet... grafika i model jazdy wzięty niemal żywcem z GRID'a a sceneria z DIRT'a 1 i tak oto mamy nową grę...

7. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Chodzi mi o to że to wygląda identycznie taki sam dźwięk i zmiany kamery przed cofnięciem.

8. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Wiecie co, pograłem wczoraj w demko i wydaje mi się, że samochód unosi się nad powierzchnią... Nie wiem, może każdy model samochodu w grze posiada inna fizykę jazdy, ale akurat ten w demie ma trochę dziwną. Pobieram już pełną wersję, jak da radę to zakupie oryginał, bo po tym co zobaczyłem w wersji demonstracyjnej to na 100% nie wydałbym pieniędzy na ten tytuł.

9. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi tam demo bardzo sie spodobało.Model jazdy jest "gridowski" to mi pasuje , w tamtej częsci model jazdy był straszliwie sztywny . Grafika również na +.

PS:Mam pytanie czy na koncie UK spokojnie można grać?

10. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiem tak,Dirt 2 wyszedł taki jaki oczekiwałem.Kawal dobrej ścigałki.

11. Artur2210

Artur2210 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie no gra wymiata nawet do grida sie nie porównuje tym bardziej do dirta 1 bo tamten to była straszna kupa

12. mamooth

mamooth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    A ja powiem że nie tego sie spodziewałem tylko kolejnego symulatora jakimi były coliny no ale z tego co pograłem całkiem ładnie im to wyszło ale to i tak nie jest to camo co dirt 1:D grafika otoczenia super, autka ładne, ale niestesty prowadzenie auta jest takie dziwne no i zniszczenia auta ładnie wyglądają ale jakoś tak nie psuje się to auto tak jak w 1:D Ogólnie rzecz biorąc 8/10 i ja polecam:D

13. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    OMG !!1 JAKA GRAFA : O Trasa w Malezji <3 Cud, miód i orzeszki ten nowy Dirt, codemasters dało rade. :D

BTW. Jeśli dla was nie widać różnicy w modelu jazdy między 1 a 2 to ściągnijcie sobie demko dirta, tam to jest kaszana a nie model jazdy.

14. nemo34

nemo34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno WLKP
    Dobra panowie Dirt2 to jest Superska ścigała specjalnie dla niej kupuje kierownice , z początku myslalem ze bedzie kicha bo mialem demo ale demo to kupa a pelna wersja to jest to grafa styl jazdy na 100% dobre i nie porównujcie tej gry z inna bo kazda gra dla kazdego gracza to inne wrazenia jednemu podoba sie to a drugiemo co inne, ogólnie gralem chyba we wszystkie wyscigi co wyszly na klocka i kazda miala cos w sobie co wciagalo w gre . A co do banów to majac orginal mozna zalapac bana , mam kolege ktory tylko na orginalach jedzie i juz mial 2 razy banana jak byly te fale banow tak ze od czego to zalezy to tylko wiedza ci z M$ .

Pozdro dla wszystkich scigantow i milej zabawy w DIRT 2 :D

15. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sory za offtop , ale kolego nemo34 mógłbyś powiedzieć jaką kupujesz kierownice do x360 , ponieważ też mam zamiar kupić , ale nie wiem jaką .

A co do gry , to niestety na razie zagrałem tylko w demo , ale i tak mi się bardzo spodobało ; D .Model jazdy mi bardzo odpowiada . Zobaczymy co pokaże "Pełniak" ; D

16. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    gra graficznie wymiata (podobnie jak Grid w koncu to ten sam podrasowany silnik)
    ale tez przynajmniej dla mnie jest kompletnie nie grywalna jesli chodzi o sterowanie (również podobnie jak Grid) samochód tak pływa po szosie ze nie da sie grac.

czy ta kiera (podana juz wyżej)
    KIEROWNICA XBOX 360 LOGITECH DRIVE FX - WYPRZEDAŻ (735557747) - Aukcje internetowe Allegro

poprawi to moje odczucia??? (zbliża sie NFS, Forza, Blur, wiec kiera sie i tak przyda)

17. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poweim tak wole 1 niz 2 beznadzieja sorry dla tych ktorym sie podoba :p

18. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co mi sie nie podoba to sa te filmiki przed kazdym wyscigiem ! podrugie nie wiem sterowanie jest do **** ale to jak w kazdym colinie (trzeba sie przysywaic )

19. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Graj dopiero od jutra bo premiera w Europie jest 10 września. Ci co mają konto na USA już mogą grać bo tam gra wyszła 8 września.

PS: Do tych co narzekają że to samo co grid........Powiem krótko, zawsze jak wyjdzie jakaś ********* gra 40% graczy powie, że jest do ****. Ci co mówią, że jest gorsza od 1 to żaaaaal! Przecież widać, że przewyższa graficznie, grywalnie i wgl jedynkę (która też jest wypas). Wiadomo, każdy ma swoje zdanie, ale nie ma co narzekać na każdą dobrą grę jaka wyjdzie :/

20. Termos

Termos Guest

Bo statystyczny polak to urodzony malkontent. Taka już nasza narodowa mentalnośc. narzekanie i psioczenie takich ludków dowartościowywuje.
    Dla mnie dirt 2 jest świetna. Zdanie reszty oszołomów z nadmiernymi ciągątkami do marudzenia mnie nie interesuje

21. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale nie musisz np mnie obrażać ok? Bo ktoś ma inne zdanie to jest oszołomem? żyjemy w kraju, w którym możemy mieć swoje zdanie o ile mi wiadomo... Mnie osobiście ta gra średnio się podoba i raczej jej nie kupie... I mogę mieć swoje zdanie? MOGĘ! dziękuję za uwagę...

Wczytywanie...

Poleć forum