1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dirt 2 - problem z nagraniem !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcin karakow, Wrzesień 8, 2009.

1. Marcin karakow

Marcin karakow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam forum
    Jestem nowym użytkownikiem i nieznam sie zbytnio na nagrywaniu.Mam o to taki problem: Posiadam iextreme 1.5 i chciałbym wypalic Dirta 2 ktory obsługuje 3 partycje (min. wersja 1.51 )w tym celu użyłem programu ppf-o-matic3, aby przerobic obraz by chodził na iextreme 1.5.
    Jednak po pozniejszym załadowaniu pliku do abgx w celu sprawdzenia błedow, wykryło mi ze Pfi obrazu jest niepoprawny.poza tym wszystko wydaje sie byc w porzadku.Tym bardziej ze zanim przerobiłem obraz ppf-o-matic3, wczesniej wrzucilem obraz do abgx i było wszystko ok.
    Przy nowych grach co pierwsze nalezy zrobic?:wrzucic obraz do ppfomatic i pozniej sprawdzac w abgx czy moze raczej na odwrót.Szkoda mi płytki :(

oto błędy w abgx (na czerwono): PFI is incorrect based on the date this game was authored <should have matched 3rd wave>

i 2 błąd: video partition is incorrect based on the date this game was authored <should have matched 3 rd wave>
    Stealth check failed !
    Obawiam sie ze tak przygotowany obraz gry jest niepoprawny i tylko zmarnuje płyte.Jezeli bylby ktos tak miły i zna sie na nagrywaniu to prosze o posty:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. fluid

fluid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wawa/Lodz
    abgx po przerobieniu obrazu tak aby pasowal do starszych wersji zawsze bedize widzial ze obraz jest bledny, nie przejmuj sie tym i wypalaj smialo

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ta jak przerobisz gre to od razu nagrywaj bo w abxg bedzie blad i od razu go naprawia wiec nici z twojej przerobki gry bedzie
    przeraniaj i nagrywaj

Wczytywanie...

Poleć forum